Romantik randevu simülatörü Valorant: Gönül Ajanları duyuruldu

Haberler admin 10 Okundu
sponsorlu reklam

Romantik randevu simülatörü Valorant: Gönül Ajanları duyuruldu

Riot Games sürpriz bir yorumlama yaptı ve romantik randevu simülatörü Valorant: Gönül Ajanları oyununun duyurusunu gerçekleştirdi. League of Legends Ruh Çiçeği etkinliğinde yayınlanan, romantik randevu türünün izinden giden bu oyunda Valorant ajanlarını farklı şekillerde görebileceğiz. Firma belirtmese de olasılıkla şaka (1 Nisan) amaçlı duyurduğu bu bağlı oyunun Valorant evrenini genişleteceği kayıtlı. Firmanın bildiri ile ilgili yaptığı resmi açıklama şu şekilde;

Valorant: Gönül Ajanları 2021’de PC için çıkacak.

Romantik randevu simülatörü Valorant: Gönül Ajanları duyuruldu

Valorant: Gönül Ajanları, Riot Games’in romantik randevu simülatörü türündeki birincil oyunu olacak. Bu oyun, League of Legends Ruh Çiçeği etkinliğinde yayınlanan, romantik randevu türüne göz kırpan ve dünyanın dört bir yandaki hayranları heyecanlandıran içeriklerin yolundan gidiyor. Gönül Ajanları’nda oyuncular, VALORANT ajanı elde etmek üzere eğitilen yeni bir adayın rolüne bürünecek. Oyuncular ajanlık eğitiminin engebeli yollarında düşe kalka ilerlerken Valorant ajanlarıyla anlamlı ilişkiler kurmaya çalışacak. Bunun için bambaşka eşyalar toplamaları, birlikte randevulara çıkmaları ve hatta gerektiğinde dünyayı bile kurtarmaları gerekecek.

VALORANT Baş Yapımcısı Anna Donlon konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Oyun çıkmadan önce bile VALORANT evrenini genişletmenin ve keşfetmenin yeni yollarını arıyorduk. böylece kendimizi romantik randevu simülatöründe bulduğumuzda her şey fazla mantıklı geldi. İster taktiksel nişancı ister romantik randevu simülatörü oyuncusu olsun, herkesin bu oyunda kendinden bir şeyler bulabileceğini ve VALORANT ajanlarını yakından tanımaktan keyif alacağını düşünüyoruz.” 

Romantik randevu simülatörü Valorant: Gönül Ajanları duyuruldu

Gönül Ajanlarının içimizdeki duyguları ve insani ilişkileri ön plana çıkarmamıza imkân tanıdığının altını çizen VALORANT ve VALORANT: Gönül Ajanları’nın hikâye yazarlığını yapan Joe Killeen konuyla ilgili şu değerlendirmelerde bulundu: “Ajanlarımız, oyuncular gibi kanlı canlı ve kendini açıklama etmeye çalışan bireyler. Ajanlarımızı birbirinden renkli kişilikleriyle, üniformaları olmadan ve silahlarından uzaktayken yakından tanıyabileceğiz.”

VALORANT ve VALORANT: Gönül Ajanları’nın Oyun Direktörü Joe Ziegler ise; “Birazcık gülünç oldu gerçekte. Gönül Ajanları’nı başta VALORANT’ın bir modu olarak ilerletmek istedik ama sonradan başlı başına bir proje halini aldı. Düşünce ilk kimden çıktı bilmiyorum fakat bir noktada ‘Bu bambaşka bir oyun olsa fazla daha iyi olacağını düşündük” dedi. 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir