Russell Crowe Thor: Love and Thunder filminin kadrosuna katıldı

Haberler admin 9 Okundu
sponsorlu reklam

Russell Crowe Thor: Love and Thunder filminin kadrosuna katıldı

Oscar ödüllü ünlü oyuncu Russell Crowe Thor: Love and Thunder filminin kadrosuna katılan oyunculardan biri oldu. Gladiator filminde gösterdiği performans ile Oscar heykelciğini kucaklayan ve bu ödüle iki defa daha namzet olma başarısını gösteren ünlü oyuncu Unhinged (Dengesiz) filmi ile seyircinin karşısına geçmişti.

Russell Crowe Thor: Love and Thunder kadrosunda yer alacak

Ünlü oyuncunun bu filmde hangi karaktere yaşam vereceği ise demin belli yok. Gelen haberlere baktığımızda ise küçük bir sürpriz sahne ile karşımıza çıkabileceği de konuşuluyor. Hatırlarsanız Thor: Ragnarok filminde Matt Demon sürpriz bir sahne ile karşımıza çıkmış ve yer aldığı bu sahne ile yüzümüzde tebessüm oluşmasını sağlamıştı. Bu konuda resmi bir açıklama olmasa da oyuncunun aynı bir sahne ile karşımıza çıkma ihtimali de bulunuyor.

Yine benzer şekilde Matt Demon, Luke Hemsworth ve Sam Neill üçlüsünün bir önceki filmdeki kısa rollerini yenileyeceği de gelen haberler arasında. Yani aynı bir piyes sahnesi ile Thor: Love and Thunder filminde rastlama ihtimalimiz epeyce yüksek de diyebiliriz. İşte Russell Crowe da bu piyes içerisinde yer alan yeni isim olabilir.

Russell Crowe Thor: Love and Thunder filminin kadrosuna katıldı

Kısa bir rol olsa da bu kısa rol ile birlikte Russell Crowe da hem Marvel Sinematik Evreni ayrıca de DC Sinematik Evreni içerisinde bulunan oyuncular kervanına katılmış olacak. Meşhur oyuncu Man of Steel filminde Superman’in babası Jor-El karakterine yaşam vermişti. Son olarak Justice League Snyder Cut versiyonunda bu karakterin sesiyle de karşımıza çıkmıştı.

Thor: Love and Thunder oyuncu kadrosu

Zengin bir oyuncu kadrosuna sahip olan Thor: Love and Thunder filminde başrolleri Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tessa Thompson ve Christian Bale gibi isimler paylaşacak. Christian Bale’i bu filmde Gorr the God Butcher rolü ile izleme şansına sahip olacağız. Bu oyuncular dışarıya Jaimie Alexander, Sif rolü ile bitmiş MCU’da zirve gösterirken filmin aynı zamanda yönetmenliğini yapan Taka Waititi, sevilen karakter Korg rolü ile ekranlarda boy gösterecek. MCU yeni fazının önemli filmlerinden biri olan Thor: Love and Thunder’ın 6 Mayıs 2022’de gösterime gireceğini de hatırlatalım.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir