Sam Fisher’ın ses aktöründe heyecanlandıran paylaşım

Haberler admin 194 Okundu
sponsorlu reklam

Sam Fisher'ın ses aktöründe heyecanlandıran paylaşım

Ubisoft‘un TPS ve mahremiyet oyunu Splinter Cell, son olarak bir önceki jenerasyonda Blacklist adı altında oyuncuların karşısına çıkmıştı. Gizlilik öğelerini daha çok aksiyon öğeleriyle birleştiren yapım, epeyce sevilmişti. Ama sonrasında seriden yeniden haber alamadık. Geride bıraktığımız E3 fuarında ise Ubisoft’un yeni bir Splinter Cell oyunu duyuracağı varsayım ediliyordu. Ama geliştiriciler, tahminleri yanılttı ve oyunu duyurmadı. Sonrasındaysa eski Ubisoft çalışanı Jade Raymond, firmadan ayrılmadan önce geliştiricilerin yeni bir Splinter Cell üstünde çalıştığını belirtmişti.

Yeni Splinter Cell oyunu yolda

Sam Fisher'ın ses aktöründe heyecanlandıran paylaşım

Bu kez ise doğrudan doğruya Sam Fisher‘ın ses aktörü olan Luca Ward, yeni bir Splinter Cell’i dikkat çekici eden paylaşımda bulundu. Splinter Cell serisinde yer alan ikonik gece görüş gözlüğünün yeşil üç noktasının olduğu bir görsel paylaşan Ward, oyuncuları heyecanlandırdı. Bu üç nokta başka bir popüler kültür serisini temsilcilik etmediğinden, kendisinin Splinter Cell’i ima ettiğini düşünebiliriz. 

Asssasins’s Creed serisini bir seneliğine nadasa bırakan Ubisoft, belki de hemen yeni Splinter Cell üzerinde çalışıyordur. Bakalım firmadan ilerleyen dönemlerde oyun hakkında duyuru görecek miyiz?

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir