Samsung Galaxy A orta sınıf serisinin yeni üyelerini duyurdu

Haberler admin 24 Okundu
sponsorlu reklam

Samsung Galaxy A orta sınıf serisinin yeni üyelerini duyurdu

Galaxy A82, son zamanlarda gelen yenilikleri atlıyor. Aygıt, 2019’da çıkan Galaxy A80’in izinden gidiyor. A80 cihazının,  selfieler için ana kameraları kullanmanıza müsade veren çok değişik bir yöntemi vardı.

görünen o ki A82 de bu sistemi kullanacak. A82’nin benzer bir kurulum kullanıp kullanmayacağı net olarak hala süresiz. Fakat yeni bir söylentiye göre başlıca arkadaki kamera sensörü, tıpkı A52 / A52 5G / A72 gibi 64 MP çözünürlüğe sahip olacak. bununla beraber, A82 için kullanılan sensör Samsung’un kendisinden değil Sony’den geliyor ve IMX686 olabilir.

Geçmişte yapılan bir mukayese çalışması, Galaxy A82’nin büyük olasılıkla iki sene önceki Snapdragon 855+ yonga setini kullandığını ortaya çıkardı. Bunun yüksek bölmeli bir versiyonu Snapdragon 860 olarak her yerde markalaşabilir.

Galaxy A82’nin başlangıçta Güney Kore’ye gelmesi olası görünüyor. Peşinde küresel bir sürüm alıp almayacağı hala süresiz. Kore’de, geçen Mayıs ayında piyasaya sürülen Galaxy A Quantum gibi, içinde bir kuantum tesadüfen sayı üreteci çipi olması da ihtimaller arasında. Samsung’un  öteki modellerine kıyasla 2019’daki bir cihazının kamera kurulumunu misal alan A82 ne kadar alaka toplayacak göreceğiz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir