Samsung Galaxy A50 özellikleri nasıl olacak?

Haberler admin 206 Okundu
sponsorlu reklam

Samsung Galaxy A50 özellikleri nasıl olacak?

Samsung, Galaxy A serisi ile orta ve orta-üstteki segmente yeni bir benzi atmış kazandırmayı başarmıştı. Galaxy A20 modelleri ile orta segmente hitap eden işyeri, şu anda de orta-üst segmentte yer alacak olan modeli Galaxy A50 üstünde çalışmalara başladı. Ilgiyle beklenen Galaxy A50 modeli yine damla çentik tasarımı ile gelecek.

Galaxy A50 modeli Samsung’un Infinity-U ekran tasarımı ile gelecek. Ön bölümde bu çentiğin olduğu yerde 25 Megapiksellik kamera yer alacak. Telefonun peşinde ise 25 Megapiksel + 5 Megapiksel + 8 Megapiksel çözünürlüğünde üçlü arka kamera kurulumu bulunacak. Bu kameraların aşağıda ise bir adet flaş yer alacak.

6.4 inç büyüklüğündeki ekranda, parmak izi okuyucusu da yer alacak. Galaxy S10 ile göreceğimiz ekrana gömülü parmak izi okuyucusu belli ki Galaxy A50 modelinde de yer alacak.

Hemen Şimdi işlemcisi belirlenmiş olmayan Galaxy A50’de 4 GB ve 6 GB RAM opsiyonlarının olması bekleniyor. Galaxy S10’dan sonra duyurulacak olan Galaxy A50, fiyatı ile her bütçeye hitap etmeye çalışacak.

O ülkede feci kaza: en düşük 24 ölü

Galatasaray’da ayrılık zamanı

O ilde de görüldü

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir