Samsung Galaxy F12 GeekBench listesine girdi

Haberler admin 10 Okundu
sponsorlu reklam

Samsung Galaxy F12 GeekBench listesine girdi

F serisi cihazların tipik olarak yalnızca tekrar markalanmış M serisi cihazlar olduğu bir sır değil. bu nedenle, F02’lerle ilgili teferruatlar için, karşılık gelen Galaxy M02’lerin özelliklerine göz atabilirsiniz. Galaxy F12, Galaxy M12 ile eşleşme karşılayan bir cihaz. Durumun böyle olacağından zaten emindik, ancak şimdi kaldırılan bir GeekBench listesi ve devlete ait bir Samsung destek sayfası bundan böyle F12 ve M12’nin aslında aynı telefon olduğunu kesin olarak kanıtladı. Daha kolay bir delil olduğu için takviye sayfasının listelemesiyle başlayalım.

Söz konusu sayfa SM-F127G / DS için. Ama üzerindeki başvuru kılavuzu indirme bağlantısını takip ederseniz, SM-M127F ve SM-M127G aygıt numaralarını da listeleyen bir dosya karşınıza çıkıyor. Samsung SM-F127G için GeekBench listesi, iki cihazın benzer olduğuna dair daha da artı kanıt sunuyor. Yani, deneme edilen belirtilmiş birimde Exynos 850 yonga seti ve 4 GB RAM görünüyor. Galaxy F12 bütün hafıza seçeneği listesini M12’den ödünç alırsa, 32GB ile 128GB aralarında genişletilebilir depolama alanıyla 3GB ve 6GB RAM ile de sunulabilir. Ama bellek yapılandırmaları, F12 ve M12 arasında farklılık gösterebilir.

Bunun ötesinde, Galaxy F12, Samsung’un 48MP ISOCELL GM2 sensörü – 0.8 µm pikselli 1 / 2.25 ”dedektör ve Tetracell teknolojisiyle 6.5 inç, HD +, 90Hz PLS IPS ekran ve şık bir dörtlü kamera kurulumu sunuyor. Cihaza 6.000 mAh pil zorlama veriyor ve özel bir sırayla 3,5 mm ses jakı ve yana monte edilmiş parmak izi okuyucu da karışıma dahil ediliyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir