Samsung Galaxy Note9’a Android Pie’ın Beta Sürümü Geliyor

Cep Telefonları admin 178 Okundu
sponsorlu reklam

Samsung Galaxy Note9’a Android Pie’ın Beta Sürümü Geliyor

Samsung Galaxy S9’dan sonra Note9 kullanıcıları da Android Pie sürüm güncellemesini beklemeye koyulmuştu. Yeni haberler, Galaxy Note9’a son beta sürümünün geldiği yönünde.

Samsung Galaxy S9 Android’in son sürümü olan Android Pie güncellemesini almış olsa da Galaxy Note9’un beta programı hala devam ediyor. Samsung, bugün Note9 için yeni bir beta güncellemesi getirecek. Güncelleme şu lahza için ABD ve Hindistan’da mevcut ancak yakın tarihte diğer ülkelerde de yayımlanması bekleniyor.

Ocak güvenlik yaması da dâhil olacak

Yeni güncelleme; Samsung Notes uygulamasının çalışmayı durdurması, uygulamaların arka plana atıldıktan sonradan tekrardan başlatılması, ön kameradan arkadaki kameraya geçiş yaptığınızda oluşan düşük performans ve arama çubuğunun bütün işlevli olarak çalışmaması gibi sorunları da çözecek. Şu an için sadece Hindistan’da geçerli olsa da güncelleme, Ocak 2019 güvenlik yamasını da içerisinde barındırıyor. ABD güncellemesi hala aralık ayı yamasını kullanıyor ama kullanıcılar metamorfoz günlüğünde (changelog) şansın dönmesi olduğunu bildirdi.

Bu Galaxy Note9 beta sürümünün, resmi güncelleme küresel olarak yayımlanmadan önceki son beta sürümü olacağı düşünülüyor. Natürel ki bu koşul son beta güncellemesinin sorun çıkartmayacağına tarafından değiştirme gösterebilir.

Kaynak : https://www.sammobile.com/2018/12/28/new-galaxy-note-9-android-pie-beta-update

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir