Samsung Galaxy S10 Lite’ın Batarya Kapasitesi Belli Oldu

Cep Telefonları admin 195 Okundu
sponsorlu reklam

Samsung Galaxy S10 Lite'ın Batarya Kapasitesi Belli Oldu

Önümüzdeki ayın sonlarında tanıtılması beklenen Galaxy S10 serisinin antre seviye modeli olan Galaxy S10 Lite’ın pil kapasitesi belirli oldu.

Samsung Galaxy S10 serisi ile ilgili böylece fazla ayrıntı ortaya çıkmış durumda. Hala belirsizliğini koruyan sınırlı sayıdaki özellikten biri ise cihazların pil kapasitesi. Fakat Güney Kore’de ortaya meydana çıkan yeni bir sertifika, serinin uygun fiyatlı modeli olacak Galaxy S10 Lite’ın kaç mAh’lik bir bataryaya sahip olacağını ortaya çıkardı.

Sertifikaya kadar Galaxy S10 Lite, 3100mAh kapasiteli bir bataryaya sahip olacak. Bunun hayret verici olduğunu söyleyebiliriz. Zira Galaxy S10 Lite, Samsung’un yeni tasarım dili tamamen Galaxy S9’dan daha ufak bir gövdeye sahip olacak ve Galaxy S9’da sadece 3000mAh’lik bir batarya bulunuyordu.

Galaxy S10 ve Galaxy S10+ bataryaları ise demin sertifikalandırılmış değil. aynı zamanda Samsung’a yakın bir kaynaktan Ekim ayında edinilen bilgiye takriben premium model olan Galaxy S10+, 4000mAh’lik bir pile, standart versiyon olan Galaxy S10 ise 3500mAh civarında bir pile sahip olacak.

Kaynak : https://www.phonearena.com/news/Samsung-Galaxy-S10-Lite-battery-leak_id112425

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir