Samsung Galaxy S20 sahiplerine özel yeni uygulama

Android Uygulama admin 10 Okundu
sponsorlu reklam

Samsung Galaxy S20 sahiplerine özel yeni uygulama

Üç bambaşka modelden oluşan Samsung Galaxy S20 ailesi için güzel bir başvuru daha indirmeye sunuldu. Bu uygulamanın adı Energy Ring.

Samsung Galaxy S20, Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra uzun süredir biliyorsunuz Türkiye’de de elde edilebilir telefonlar arasında. İşte bu üç amiral gemisi için meydana çıkan Energy Ring uygulaması, isminden de biraz anlaşılabileceği üzere telefonların pil göstergesini merkezde bulunan kamera deliğinin etrafına getiriyor. Bu da aslında hoş bir görüntü oluşturuyor. Sadece Galaxy S20 ailesine özel olduğu aktarılan 3,1 MB boyutundaki ücretsiz tatbik, doğruca buradan ya da sayfanın en altından elde edilebiliyor. Hatırlarsınız aileye için diğer bir kullanım da kısa vakit önce önemli bir güncelleme almıştı. Buradan ulaşabileceğiniz bahsettiğimiz bu “sideActions” isimli kullanım, kişilerin telefonların baskı butonunu her yerde programlamasına müsade veriyordu. Benzer imkanı tanıyan Samsung’dan fazla daha fazla özelleştirme imkanı tanıyan tatbik, “tek, çift veya uzun basma” gibi bir özelleştirme de sunuyor.

Samsung Galaxy S20 ailesinin Türkiye fiyatları

Hatırlarsınız ailenin iki üyesi için daha satışa çıkmadan Türkiye’de sürpriz bir zam yapılmıştı. Normalde Galaxy S20 için 7.779 TL, Galaxy S20 Plus için 9.299 TL, Galaxy S20 Ultra içinse 11.999 TL fiyat açıklanmıştı. daha sonra ise modellerin fiyatı sırasıyla 8.299 TL, 9.299 TL ve 12.499 TL oldu. Zam konusunda S20 Plus’ı dıştan tutan firma, Galaxy Z Flip Türkiye fiyatını da artırmıştı. Normalde 13.499 TL fiyat açıklanan telefon, yapılan zam ile tam 14.499 TL seviyesine çıkış yapmıştı.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir