Samsung yine şaşırttı

Haberler admin 5 Okundu
sponsorlu reklam

Samsung yine şaşırttı

Tabii “Amiral gemisi modeli” denildiğinde, akıllara “En iyisi, en hızlısı” gibi kavramlar geliyor sıradan olarak. Böylece ya, yüksek çözünürlüklü videolardan en iyi görselli oyunlara dek elde edilebilecek böylece fazla imkân var. Lakin nadir de olsa bıktırıcı gelişmeler yaşanabiliyor.

Geçtiğimiz gün Ekşi Sözlük’te, “15 şubat 2021 samsung türkiye rezaleti” başlığıyla bir konu açıldı. Severusalbus nikli kullanıcı, Adana’daki yetkili bir Samsung mağazasından Galaxy S21+ satın aldığını ve kısa sürede telefonda can sıkıcı performans sorunlarıyla karşılaştığını belirterek konu hakkında takviye talep etmiş.

Lüzum yardım için gittiği mağazadaki görevliler, gerekse de Samsung’un herif hizmetleri servisi, konu hakkında öyle muavin olmamış ve cevap olarak şöyle bir kalıp çıkmış ortaya: “Bu bir Android telefon ve 3. parti uygulamalarda yaşanan sorunlar normaldir ve Samsung’un bu konuda yapabileceği bir şey yoktur.”

bu vesileyle, başlık sahibi yeni bir güncelleme paylaşarak Samsung Türkiye’nin para iadesi yapmayı kabul ettiğini ve iade yapılır yapılmaz başlıkta yeniden güncelleme paylaşacağını belirtmiş. En azından, arayan kişi kendisini Samsung Türkiye’den biri olarak tanıtmış.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir