Samsung’tan öbür ürünler

Haberler admin 224 Okundu
sponsorlu reklam

Samsung'tan öbür ürünler

CES 2019’a birkaç gün kala kesinlikle fuarda tanıtılması beklenen ürün ve teknolojiler ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Bunlar arasında kuşkusuz Samsung’a ait olanlar da var, zira Güney Koreli şirket sadece zeki telefon ve tablet üretmiyor. Teknolojiyi odağında tutan Samsung, bu yıl da CES 2019‘da birbirinden garip ürünler tanıtacak. Bunlar arasında şüphesiz konut elektroniği tarafında yenilikçi ürünler olacağı gibi, “farklı” ve inovotif ürünler de yer alacak. Bunlardan biri de Samsung’un Grid Monitor Stand’ı…

İpucu: İnternet’te iz bırakmadan nasıl dolaşılır?

Samsung’un CES 2019’da göstereceği ürünler arasında C-Lab adını verdiği departmanının ürünler de yer alacak. Bunlar aralarında birbirinden farklı 8 proje yer alırken, en dikkat çekeni de hemen altında videosunu göreceğiniz Grid Monitor Stand.

Oynat Samsung'dan CES'te ilginç ürünler... Samsung’dan CES’te acayip ürünler… Samsung’dan CES 2019’da birbirinden acayip ürünler görmeye hazırlanmış olun? Ne gibi mi?..

Grid Monitor Stand, uzun zaman ekran başında vakit geçirenler için geliştirilmiş bir proje. Uzun süre ekran başında süre geçirenlerin o kadar çoğu kuşkusuz boyun ağrısından davacı. Her ne kadar monitörü kendi oturuş pozisyonlarına göre ayarlamış olsalar da, bir süre sonra farkında olan olmaksızın pozisyon değiştirdikleri için tekrar boyun ağrısından şikayet edenleri Grid Monitor Stand ile adeta kurtaracak olan Samsung, iyi bir meslek çıkartmış gibi görünüyor.

Grid Monitor Stand üstünde çalışan Samsung C-Lab’in tek projesi bu değil. Çalışmalarında suni zekadan faydalanan C-Lab keza, 360 derecelik video tescil yapan boyundan alt FITT360, deri bakım asistanı Lululab ve Welt gibi “zeki afiyet kayışı” gibi birbirinden garip ürünler üzerinde de çalışmış. Tüm bunları ve daha fazlasını kısa bir zaman başlayacak olan CES 2019’da göreceğiz.

Önceki HaberApple Bu Kere Hindistan’a Gözünü Dikti! Sonraki HaberTrump’tan Çin’e Bir Yumruk Daha!Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir