Sarı Galaxy S10 E modeli sızdı!

Haberler admin 177 Okundu
sponsorlu reklam

Sarı Galaxy S10 E modeli sızdı!

Samsung bu sene Galaxy S serisinde bir yeniliğe gidecek ve karşımıza üç öbür model ile çıkacak. Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus modellerinin yanında Güney Koreli teknoloji devi bundan başka Lite model olarak geçen Galaxy S10 E‘yi tanıtacak. Samsung, Galaxy S10E ile neyi hedeflediği bugün sızdırılan görseller ile ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi Apple, daha uygun fiyatlı iPhone için karşımıza iPhone Xr ile çıkmıştı. Samsung renk cümbüşü olan iPhone Xr modeline rakip almak için Galaxy S10 E’ye yeni renk seçeneği ekleyecek. MySmartPrice tarafından sızdırılan görsele tarafından; Galaxy S10 E’nin sarı renkli sürümü olacak.

Sarı renkli Galaxy S10 E‘nin sızmasının peşinde gözler diğer renk seçeneklerine de çevrilmiş durumda. Samsung, eğer iPhone Xr‘a muhalif elde etmek istiyorsa; kırmızı, mavi, beyaz ve pembe gibi renk seçeneklerini de eklemeli.

Çift arkadaki kamera kurulumu ve ekrana gömülü parmak izi okuyucusu ile gelecek olan Galaxy S10 serisi, Samsung’un uzun zamandır beklenen yenilikçi modeli olacak gibi görünüyor. Bakalım Galaxy S10 ailesi Türkiye’de uygun fiyatlar ile sunulup, iPhone’a olan ilgiyi baltalayabilecek mi?

Yıllar ona yaramadı

İtalyanlar Galatasaray’ı açıkladı

Çoğu birey farkında olan bile değil!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir