SEGA ekibi yeni bir bilim kurgu nişancı oyunu üzerinde çalışıyor

Haberler admin 4 Okundu
sponsorlu reklam

SEGA ekibi yeni bir bilim kurgu nişancı oyunu üzerinde çalışıyor

SEGA ekibinin tecrübeli Total War tarafı olan Creative Assembly stüdyosunun Alien: Isolation ve Halo Wars 2’yi yapan geliştiricileri, henüz duyurulmamış yeni bir bilim kurgu nişancı oyunu üzerinde çalışıyormuş. Tecrübeli ekip, çeşitli iş ilanları vermiş durumda ve yeni geliştiriciler arıyor. Yakın zamanda SEGA tarafından yeni bir oyun duyurusu daha görebilme ihtimalimiz oldukça yüksek.

SEGA ekibi yeni bir bilim kurgu oyunu üstünde çalışıyor

Creative Assembly’nin Alien: Isolation ve Halo Wars 2’yi yapan geliştiricileri yeni bir bilim kurgu nişancı oyunu üzerinde çalışıyor. Bu duyuru akıllara SEGA’nın ünlü bilim kurgu oyunları olan Alien: Isolation veya Vanquish markaları için yeni bir oyun geliştirebileceğini getiriyor. Bahsedilen bu yeni nişancı oyununu da eklersek dev şirketin stüdyoları ve ortak çalıştığı stüdyolar hali hazırda toplamda 10 oyun (Bildiklerimiz) üzerinde çalışıyor.

SEGA ekibi yeni bir bilim kurgu nişancı oyunu üstünde çalışıyor

2021 ve 2022’de çıkacak bildiğimiz SEGA oyunları ise şu şekilde:

HUMANKIND – 17 Ağustos 2021’de çıkacakLost Judgment – 24 Eylül 2021’de çıkacakTwo Point Campus – 2022’de çıkacakCompany of Heroes 3 – 2022’de çıkacakEndless Dungeon – Herhangi bir çıkış tarihi henüz duyurulmadıDemon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Hinokami Chronicles – 15 Ekim 2021’de çıkacakSuper Monkey Ball: Banana Mania – 5 Ekim 2021’de çıkacakTotal War: Warhammer 3 – 2021’de çıkacakGeliştirilmekte olan yeni Total War: Three Kingdoms oyunuGeliştirilmekte olan yeni bilim kurgu nişancı oyunu

Görünüşe göre SEGA ekibi 2021 ve 2022 yılları için oldukça sıkı çalışıyor. Dev şirketin hali hazırda duyurulmamış başka projeleri olduğu da aşikar. Çıkacak olan herhangi bir oyunun ertelenip ertelenmeyeceğini ve yeni projelerin ne zaman resmi olarak duyurulacağını hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir