Sekiro: Shadows Die Twice’tan yeni oynanış videosu geldi

Haberler admin 186 Okundu
sponsorlu reklam

Sekiro: Shadows Die Twice'tan yeni oynanış videosu geldi

From Software‘ın yeni oyunu Sekiro: Shadows Die Twice, Souls oyunlarına benzerliğiyle dikkatleri üstüne toplamayı başardı. Souls oyunlarından daha çabuk olan ve rol yapma öğelerini kırpan yapımı aksiyon tarafı daha egemen olacak. Geçtiğimiz günlerde Game Informer’ın kapağına konuk olan Sekiro: Shadows Die Twice için bu kez oynanış videosu geldi.

From Software, Sekiro Shadow Die Twice için yeni video yayınladı

Game Informer tarafından yayınlanan videoda oyuna dair kısa bilgiler elde edebiliyoruz. Oyunun yönetmeni Hidetaka Miyazaki ise oyunda temel olarak kılıç kullanacağımız ama bambaşka sınıfların bambaşka özellikleri de olacağını belirtiyor. Mesela “Samuray” sınıfının kabiliyet ağacı ile “The Shinobi” sınıfının kabiliyet ağacı özellikleri ayrı olacak. 2019’un en fazla beklenen oyunlarından bir tanesi olan Sekiro: Shadows Die Twice, mekaniklerinin yanında hikayesiyle de merak ediliyor.

Oyuncuların, oyunlarıyla neredeyse kendi türünü yaratıcı From Software’a olan güveni tam. Eğer Souls serisinde karşılaştığınız boss savaşlarını özlediyseniz, Sekiro: Shadows Die Twice’a şüphesiz göz atmanızı öğüt ediyoruz.

Sekiro: Shadows Die Twice 22 Mart 2019‘da PS4, Xbox One ve PC piyasaya çıkacak.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir