Sevgilim Olur Musun?

Oyun admin 13 Okundu
sponsorlu reklam

Sevgilim Olur Musun?

Sevgilim Olur musun ?, Proximity Games göre geliştirilen bir tür komedi oyunudur. 

Forumların çokça kullanıldığı zamanlar, özellikle Flash oyun furyası esnasında Türkiye’den fazla ilginç yapımlar çıkmış ve bizleri oldukça eğlendirmeyi başarmışlardı. Grafiti 2000 tayfasından gelen oyunların yanı sıra Sevgilim Olur musun? gibi kendi çapında oyunlar da çıkıyor ve azıcık olsun bizleri güldürüyorlardı. 

Proximity Games göre geliştirilen bu oyun da 25 Eylül 2017’den itibaren Steam üzerinden bedava şekilde indirilebilecek yapımlar arasına katıldı. Oyunun hikayesi ise yapımcısı yarafından şu şekilde ifade edilmiş: “24 saat kameralarla gözetlenen eve gir ve birileriyle sevgili olmaya çalış. Diğer yarışmacılarla sohbet et, espri yap, övgü et, söz sok, hakaret et, nasıl istersen böylece konuş. Aşk, ihtiras, entrika, yalan, dolan, komedi, herşey burada. Haftanın sonunda birinci elde etmek için ne gerekiyorsa yap. Birinci olan yarışan, son iki yarışmacıdan birini evden gönderme hakkına sahip olur.”

Argo kelimeler, biraz olsun küfürler ve iyice trollük üstüne kurulu bu oyuna dair daha ayrıntılı bilgiler elde etmek ve tam olarak neye benzediğini anlamak için hemen aşağıdaki videoyu izlemeniz olası.

İndir

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir