Sevilen oyun Apex Legends’ın dereceli maç sistemi sızdırıldı

Haberler admin 284 Okundu
sponsorlu reklam

Sevilen oyun Apex Legends'ın dereceli maç sistemi sızdırıldı

Son dönemin en fazla oynanan Battle Royale oyunlarından bir tanesine haline gelen Apex Legends, sahip olduğu mekanikler doğruca kısa sürece 10 milyon oyuncu barajını geride bıraktı. Sızdırılan yeni bilgiye takriben eğer oyunu sıkı bir şekilde oynuyorsanız, size güzel bir haberimiz var. Çünkü oyunun dosyalarını karıştıran meraklı oyuncular, elde ettikleri verilere kadar Apex Legends’a dereceli maçların geleceğini bahis ediyor. Sızdırılan belgede ise bu durumun açık açık belirli olduğu besbelli. Gaming Intel tarafından ortaya çıkarılan doküman sonucunda, oyuncular dereceli maçlar için şimdiden heyecanlandı.

Apex Legends’a dereceli maçlar gelebilir

Sevilen oyun Apex Legends'ın dereceli maç sistemi sızdırıldı

Tamamen rekabetçi bir yapıda olan Apex Legends, bakalım dereceli maçlarıyla oyuncu sayısını yükseltebilecek mi? Ayrıca dereceli maçların gelmesiyle birlikte iyi ve fena oyuncuların bundan böyle birbirleriyle oynamayacak olması hoş. hemen eşleştirme sistemi bakımından sıkıntıları yer alan oyun, oyunda onlarca saat geçirmiş oyuncuları ve oyuna yeni başlamış oyuncuları benzer maça atabiliyor. Bu da yeni başlayan oyuncuları oyundan soğutabiliyor.

Diğer Battle Royale oyunlarına dişli bir muhalif olan Apex Legends PS4, Xbox One ve PC platformlarında oynanabilir olarak piyasada bulunuyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir