Sherlock Holmes Chapter One oynanış videosu yayınlandı

Haberler admin 8 Okundu
sponsorlu reklam

Sherlock Holmes Chapter One oynanış videosu yayınlandı

Ukrayna’lı üretim ekibi Frogwares kadar geliştirilen Sherlock Holmes Chapter One, ünlü dedektifi bir kez daha kontrolümüze bırakacak. Arthur Conan Doyle’un ünlü serisinden esinlenen oyun için kısa bir oynanış videosu yayınlandı. Bu videoda oyunun geçeceği mekanların yanı sıra oynanış anlamındaki dinamikleri de görme şansına erişiyoruz.

Sherlock Holmes Chapter One için kısa bir video geldi

Sherlock Holmes Chapter One, 25 Mayıs’ta PC, Xbox Series X, Xbox One, PlayStation 5 ve PlayStation 4 için rafları süsleyecek. Bu kısa oynanış videosunda bir takım dövüş sahnelerinin yanı sıra Sherlock Holmes’un ünlü dedektiflik özelliklerine de yer verildiğini görüyoruz. İnceleme yapacağı anlarda öbür bir görüşe sahip olan Holmes, etraftaki her objeyi kendi kıvrak zekası ile yorumlayıp oyuncuya bir nevi ipuçları vermeye devam edecek. Yeniden bu videonun sonunda farklı cinayetlere de yer verildiğini görüyoruz.

Unreal Engine 4 grafik motoru ile geliştirilen ve Türkçe dil desteğine de sahip olan Sherlock Holmes Chapter One için yayınlanan oynanış videosuna ve oyun hakkındaki bilgilere aşağıdan göz atabilirsiniz.