Şık tasarımıyla ön plana çıkıyor

Haberler admin 24 Okundu
sponsorlu reklam

Şık tasarımıyla ön plana çıkıyor

Watch Fit Elegant Edition, Bluetooth 5 bağlantı teknolojisini destekliyor. Telefonunuza Huawei Afiyet uygulamasını kurmalısınız. Sonrasında, birkaç saniye içinde bağlantıyı gerçekleştirebilirsiniz. Huawei akıllı telefonlar için ideal. Keza, öteki Android telefonlarla da ahenkli bir şekilde kullanılabilir. Peki iOS ne durumda diye sorarsanız, bir takım özelliklerin iOS tarafında kullanılamadığını belirtmeliyiz.

Saatimiz 1.64 inç dikdörtgen ekrana sahip. Yanlardan kavislendirildiğini ve hafif dokunuşlarla dahi kullanılabildiğini açıklama etmiştik. 280×456 çözünürlük sunan ekran, bununla beraber otomatik parlaklık moduna da sahip. Böylelikle, etraf ve ışık detaylarına tarafından kalibrasyon gerçekleştirebiliyor. Ayrıca iç hem de dış mekân kullanımlarında, görüntüleme kalitesinden hoşnut kaldığımızı söyleyebiliriz.

96 ayrı çalışma modu

Huawei Watch Fit’te Spor tutkunları için geniş bir yelpaze mevcut. Koşu, yüzme, aerobik, yürüyüş, boks, bisiklet, karate, eskrim, göbek dansı ve daha aklınıza gelebilecek böylece çok seçenek, bu saatte mevcut ve ayrıntılı bilgi takibi gerçekleştirebiliyor.

Açık bölge Koşu / yürüme, kapalı alan koşu / yürüme, eliptik bisiklet ve kürek almak üzere 6 antrenman türünde otomatik seziş özelliğine sahip. Yani siz bu egzersizleri yapmaya başladığınızda, cihaz da algılıyor ve antrenman türüne göre bilgi takibine başlıyor.

Bir öteki güzel detay da, fitness kurslarını da sunuyor olması. 12 ayrı başlık aşağıda, onlarca bambaşka hareket var ve “Bunlar nasıl yapılır?” diye sormanıza fırsat vermeden animasyon anlatımlarla gösteriliyor. Bu Nedenle nerede olursanız olun, süre kaybetmeden işe koyulabilirsiniz.

Ve varsayım edeceğiniz gibi, bu saat üzerinden bildirim takibi yapabilirsiniz. Sizi arayanları görebilir, müsait değilseniz aramaları reddedebilirsiniz. Bir vakit hareketsiz mi kaldınız? Saat yeniden sizi uyarıyor ve ayağa kalkıp hareket etmeniz gerektiğini belirtiyor. Bu aslında manâlı. “Niçin?” diyecek olursanız, pandemi nedeniyle genellikle evlerimizdeyiz ve bazen ayağa kalkıp birazcık yol almak bile aklımıza gelmeyebiliyor. İşte burada devreye giren saat, kolay gibi görünse de sahiden manâlı bir hatırlatma yapıyor.

Yürek ritmi takibi

Saat, HUAWEI TruSeen 4.0 teknolojisi ile 7/24 kalp ritmi takibi gerçekleştiriyor. İsterseniz belirlenen seviyeler altına ya da üzerine çıkıldığında uyarılıyorsunuz da. Kandaki oksijen oranınızı ölçebilir, gerginlik takibi yapabilir ve ihtiyaç duyduğunuzda nefes egzersizleri bir uçtan bir uca daha bakımlı hissedebilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir