Sıkıntıdan fenalık geçirebileceğiniz bir oyun yapıldı

Haberler admin 156 Okundu
sponsorlu reklam

Sıkıntıdan fenalık geçirebileceğiniz bir oyun yapıldı

Video oyunların bağımsız kategorisinde her gün bambaşka ayrı oyunlarla karşılaşıyoruz. Akıllara gelen her fikri “ya tutarsa” deyip oyun yapan egemen geliştiriciler, nadir de olsa onlarca oyun arasından başarıya ulaşabiliyor. Şimdi ise bu oyunlardan ayrı olarak egemen oyun kategorisinde epeyce farklı bir oyun yapıldı. Yet Another Exhausting Day adını bölge oyunda yorulmuş ve sıkılmış bir karakteri kontrol ediyoruz. Ama kendisinin gerçekten yorulduğunu ve sıkıldığını belirtmekte avantaj var. Çünkü karakterimiz sürünmek ve yuvarlanmak dıştan diğer bir eylemde bulunmuyor.

Yet Another Exhausting Day’in demosu çıktı

3D olan Yet Another Exhausting Day‘de, sürünerek ve yuvarlanarak platform öğelerini geçmeye çalışıyorsunuz. Sıkıntıdan ve yorgunluktan denk geldiği birincil yastıkta uyumaya başlayan karakterimizi düzgün kontrol etmek zorundayız.

Eğer siz de sabahleyin uyandığınızda yataktan çıkmadan elinizde kitap, telefon tablet vb. araçlarla saatlerinizi geçiriyorsanız, bu oyun bütün size tarafından! derhal hala geliştirme sürecinde olan Yet Another Exhausting Day’in demosunu buradan ücretsiz bir şekilde deneyebilirsiniz. Eğer demo hoşunuza giderse, oyunun sitesinden geliştiricisine bağışta da bulunmak muhtemel.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir