Siyah renkli Galaxy S7 Edge nasıl görünecek?

Android admin 354 Okundu
sponsorlu reklam

Güney Koreli teknoloji devi Samsung için geri sayım artık başladı. MWC 2016’da iki yeni cihazla karşımıza çıkmaya hazırlanan Samsung, Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelleri için son düzlüğe girdi. Telefonun yeni bir renk seçeneği ilk defa görüldü.

Bu sorunun cevabı aşağıdaki fotoğraflarda sizi bekliyor. Kenarları kıvrımlı ve siyah renkli Galaxy S7 Edge modeline ait ilk fotoğraf basına yansıdı. Daha önce basın görseli olduğu tahmin edilen bir çizim de basına sızdırılmıştı ancak o gümüş renkliydi.

“Black Sapphire” olarak adlandırılacağı tahmin edilen model, görüntü itibariyle tam bir siyah. Koyu lacivert, altın sarısı ve gümüş renkli versiyonları da bekleniyor. Telefon artık bir söylentinin ötesine geçti çünkü bazı detaylar Samsung’un resmi internet sitesinde de görülmüştü.

Siyah renkli Galaxy S7 Edge fotoğrafları tam anlamıyla yüksek çözünürlüklü olmasa da cihaz hakkında şimdiye kadar basına yansıyan çoğu detay ile aynı doğrultuda. Telefonun tasarımı Galaxy S6 Edge modeline son derece benziyor. Ufak dokunuşlar haricinde asıl fark cihazın içinde olacak. Yeni Samsung Exynos 8890 (M1) ve Snapdragon 820 yongalarından güç alacak olan model, kutusundan Android 6.0 Marshmallow işletim sistemiyle çıkacak. Kamera tarafında da yeni BRITECELL teknolojisi bekleniyor. Cihaz için beklenmesi gereken tarih ise 21 Şubat 2016.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir