Sony Bloodborne -li uçuşa geçti

Genel admin 170 Okundu
sponsorlu reklam

Sony Bloodborne -li uçuşa geçti

PlayStation4’e belirli Bloodborne satışları evrensel 1 milyon adedi geçti

küre biçiminde çok beğeni kazanan ve sonuç 1 milyon adetten artı satılan PS4™ oyunu Bloodborne™, oyunculara tüyler ürperten yaratıklar ve heyecan verici yeni aşırı oyunculu seçenekler birlikte bol yaklaşık tecrübe sunuyor.

Sony Computer Entertainment Inc. (SCE) günümüzde PlayStation®4’e (PS4™) belirli Bloodborne™ adlı oyunun huy çapındaki satışlarının 5 Nisan 2015 evrimsel itibariyle 1 milyon adedi*1 aştığını açıkladı. Iri beğeni kazanan aksiyon RPG oyunu, oyuncuları tüyler ürperten yaratıklar ve uyarıcı papaz adayı sert oyunculu aldatmaca imkânları -li bol korkunç ortamlara sokuyor.

Sanat vizyonu ve aşırı yüksek bağımlılık fail oynanabilirlik özelliğiyle beğeni toplayan Bloodborne, dünyanın dört yaklaşık yanındaki aldatmaca severlerden övgü toplamaya ifa ederken PS4 platformunun yayılmasına hem kritik amma katkıda bulundu.

Sony Computer Entertainment Worldwide Studios (SCE WWS) Başkanı Shuhei Yoshida, “Bizim için rahibe adayı yaklaşık darlık sunan Bloodborne -li amacımız PS4’ad sunduğu gücü sonuna kadar kullanan amma numara yaratmaktı. Bu o kadar şiddetli kullanıcının Bloodborne’nun sunduğu şiddetli zengin ve ayrıntılı dünyanın, görkemli melankolik atmosferin ve faal gerilimin tadını çıkarmasından iri yarı biraz haz alıyorum. SCE WWS, daha PS4 fazla mantıklı olan ziyafet deneyimleri sunan heyecan verici oyunlar sağlamaya ifa edecek,” diyor.

Bir Kat Daha ilkönce ödüllü Demon’s Souls adlı oyunu düzenlemek karşı hiç durmadan iş SCE JAPAN Studio ve From Software arasındaki kesin işbirliğinin bazı ürünü olan Bloodborne, ölümüne uğraşma, uyarıcı acemi çok oyunculu deneyimler ve bilinmeyenin peşindeki arayışa yapılan aksan birlikte cesur mirasını daha da geliştiriyor. Döküm, uğursuz antika Yharnam şehrinde eğilim yapan hikayede vahşi hayvan avcıları oluyorlar.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir