Spotify, Apple Watch’ta!

Mobil Uygulamalar admin 325 Okundu
sponsorlu reklam

Spotify, Apple Watch'ta!

Spotify, uygulamasının Apple Watch’a özel bir sürümünü birkaç aydır deniyordu. Işyeri şimdi uygulamayı herkese açtı. bununla birlikte birincil sürüm, yalnızca temel özelliklere yoğunlaşıyor ve fazlasını sunmuyor.

Ücretsiz hosting: Bir aylık bedava hosting fırsatını yakalayın!

Spotify’ın Apple Watch sürümü şu an iPhone’daki veya ast bir başka Spotify Connect cihazındaki müziği kontrol etmeye yarıyor. Saat üzerinden çalma listelerini seçebiliyor, şarkıları ya da podcast bölümlerini atlayabiliyor, son çalınan şarkılara ve sevdiğiniz şarkılara ulaşabiliyorsunuz. Uygulamayı Watch üzerinde kullandığınızda her zamanki “Acilen Çalıyor” ekranı, Spotify’ın kendi arayüzüyle değişiyor, böylece denetimlere zahmetsizce ulaşabiliyorsunuz.

Uygulamanın hayal kırıklığı yaratan tarafı, Apple Watch üzerinden direkt olarak müzik çalamaması. Yani iPhone olmaksızın şarkı çalamıyorsunuz. Şarkıları çevrimdışı kulak vermek için indirmek gibi bir özellik de bulunmuyor.

Bu eksikliklerin birçok kullanıcıyı üzeceği açık. Sonuçta çoğu kullanıcı, yürüyüşe ya da koşuya çıkarken Apple Watch’u kablosuz kulaklığına bağlayıp, müzik dinlemek isteyecektir. Neyse oysa Spotify’ın açıklaması ümit verici. Firma, uygulama için çevrimdışı çalma gibi “birçok heyecanlandırıcı şeyin” sözünü veriyor. Bu yeniliklerin ne zaman geleceği ve iyice hangi yeniliklerin geleceği ise belirlenmiş değil.

Önceki HaberHuawei tablet piyasasında büyük galibiyet elde etti Sonraki HaberZyxel Taiwan Excellence Awards’da Ödülleri Topladı

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir