Spotify kişiselleştirilmiş mixler yenilendi

Haberler admin 6 Okundu
sponsorlu reklam

Spotify kişiselleştirilmiş mixler yenilendi

Bu yeni mix kategorileri, dinlediğiniz müzikle başlayacak ve hizmetin algoritmaları tarafından seçilen şarkılarla güncellenecek. Oysa daha net isimlere sahip olacak. Parçaları sanatçıya, türe ve on yıla kadar çalma listelerinde gruplandıracak.

Mesela, bilhassa 90’ların erkek gruplarından hoşlanıyorsanız, Spotify sizin için 90’ların bir Mix’ini yaratacak. Lady Gaga hayranı mısınız? Bir Lady Gaga karışımı da göreceksiniz. Farklı Alanlara Yönlendirilmiş sanatçıları dinleme havasındaysanız, listenizdeki nesil karışımlarından birine (mesela Pop Mix veya R&B Mix) erişebilirsiniz. Spotify, mikslerin sık sık güncelleneceğini ve birkaç çalma listesinden oluşacağını söylüyor.

Mikslerden birini kulak vermek için “Sizin İçin Yapıldı” merkezindeki Ara’ya gitmeniz tatmin edici.

Spotify, kendi karışımınızı dinlemeyi tercih etmeniz durumunda, son zamanlarda kendi çalma listelerinizi de oluşturmayı kolaylaştırdı. Şarkıları ve podcat’leri aramak için entegre bir arama çubuğu kullanmanıza olasılık tanıyan yeni kontroller ekleyerek, masaüstü ve web uygulamalarını mobil uygulamasının hissine uyacak şekilde güncelledi.

Bundan Böyle keza talimat yazabilir, resimler yükleyebilir ve parçaları masaüstü ve web uygulamalarındaki mevcut çalma listelerine sürükleyip bırakabilirsiniz. Hali hazırda en çok seçim edilen müzik dinleme uygulaması olan Spotify yine de platformunu geliştirmekten geri kalmıyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir