Spotify’dan sonra YouTube

Android admin 188 Okundu
sponsorlu reklam

Spotify'dan sonra YouTube

Android için Google Saat uygulaması, geçtiğimiz gün aldığı güncelleme ile müzikseverleri sevindirecek bir icat sundu. Daha önce Spotify üzerinden çalma listenizi alarm tonu olarak kullanmanıza olasılık veren alarm ve saat uygulaması, yeni güncelleme ile alarm tonu seçeneklerine iki yeni servisi daha ekledi.

Galaxy Watch Active Ön Tahlil

Güncelleme ile geçtiğimiz yılın Haziran ayından beridir Spotify çalma listelerini alarm sesi olarak ayarlayabilen kullanıcılar, bundan sonra YouTube Music ve Pandora üzerindeki çalma listelerinde bulunan parçaları da alarm tonu olarak kullanabilecek.

6.1.0 sürüm numarası ile gelen güncelleme, şu anda cihazlara dağıtılmaya devam ediyor. Google Saat uygulaması için gelen güncellemeyi Google Play Store üzerinden yükleyebilirsiniz. Bundan daha sonra YouTube Music ve Pandora üzerinden alarm sesi ayarlayabilmek için seçtiğiniz servisin mobil uygulamasının cihazınızda yüklü olması gerekecek. Seçtiğiniz servisin uygulamasının cihazınızda yüklü olması durumunda  Google Saat uygulaması, “Alarm Sesi” ayarı aşağıda söz konusu servisi bir seçenek olarak sunacak.

Unutulmaması gereken bir detaylar ise Spotify servisinin tersine YouTube Music üzerinden alarm sesi ayarlayabilmeniz için Premium YouTube Music aboneliğinizin olmasının gerekli olması. Türkiye’de henüz sunulmayan servis, ABD’de aylık 9.99 dolar abonelik ücreti ile sunuluyor.

Eğer güncellemeyi Google Play Store üzerinden alamıyorsanız, APKMirror üzerinden uygulamanın en aktüel sürümünün doldurma paketini indirerek güncellemeyi erkenden deneyimlemenizin olası olduğunu hatırlatalım.

Önceki Haber5G İnternet Hakkında 2025 Yılı İddiası! Sonraki HaberOnePlus ve Qualcomm 5G Denemelerine Başladı

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir