Star Wars: Hunters duyuruldu

Haberler admin 8 Okundu
sponsorlu reklam

Star Wars: Hunters duyuruldu

Zynga ve Lucasfilm Games bugün yaptıkları açıklamayla Nintendo Switch ve mobil cihazlar için geliştirilen rekabete dayalı arena savaş oyunu Star Wars: Hunters’ın 2021’de çıkacağını duyurdu. dikkat çekici pek fazla yeni Star Wars karakterinin yer alacağı Star Wars: Hunters, oyuncuları takımlar halinde karşısında karşıya getirecek ve kıran kırana maçlara ev sahipliği yapacak. Oyunun ilk resmî tanıtım videosu ise Nintendo Direct kapsamında dün yayınlandı.

Star Wars: Hunters, Switch ve mobil platformlara geliyor

Galaktik İmparatorluk’un çöküşünden daha sonra geçen Star Wars: Hunters, Star Wars’un ikonik bölgelerinden esinlenen haritalarda oyuncuları reel zamanlı kıyasıya bir uğraş için bir araya getirecek. Arasında cesur ödül avcılarının, Asi İttifakı kahramanlarının ve Stormtrooper’ların yer aldığı kendine has karakterlerden birini seçen oyuncular güzel görsel efektler eşliğinde yüksek tempolu maçlarda birbirlerine karşı çarpışacaklar.

Zynga’nın Oyun Yayınlarından Sorumluluk Sahibi Başkanı Bernard Kim yeni oyunla ilgili düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi: “Star Wars: Hunters’ı Nintendo Switch’e ve onun tutkulu oyuncu topluluğuna sunmak Zynga açısından kayda değer bir kilometre taşı olacak. Star Wars: Hunters’ı bugüne değin çok aksiyonlu bir Star Wars oyunu hayal etmiş bütün hayranları için geliştirdik ve konsol oyunları dünyasına attığımız bu adımın Switch oyuncuları göre nasıl karşılanacağını ilgiyle bekliyoruz.”