Star Wars Jedi Fallen Order 2 için yapımcı aranıyor

Haberler admin 25 Okundu
sponsorlu reklam

Star Wars Jedi Fallen Order 2 için yapımcı aranıyor

Electronic Arts ve Respawn Entertainment işbirliğiyle geliştirilen Jedi Fallen Order oyunu son derece başarılı bir performans sergilemişti. Gerek hikayesi, gerekse de oynanışıyla oyun severlerin beğenisini şampiyon üretim, EA ve Respawn Entertainment’in de yüzünü güldürmüştü.

EA Games yetkilileri bu oyunun yeni bir serinin ilk yapımı olduğunu söyleyerek, devam oyununun sinyallerini de vermişlerdi.

Respawn Entertainment geçtiğimiz gün yayınladığı bir meslek duyurusunda yeni Star Wars oyunu için deneyimli bir yapımcı aradıklarını duyurdu.

Duyuruda dobra dobra Jedi Fallen Order 2 ifadesi geçmedi. Çünkü demin bu oyun resmi olarak duyurulmuş değil. Muhtemelen 2021 bitmeden Fallen Order’ın devam oyunu duyurulacaktır. Yapımın çıkışı ise 2022 yılında gerçekleşebilir.

Hatırlanacağı üzere ilk oyunda isyandan kaçan bir padawanın Jedi olmasına şahitlik etmiştik. Final sahnesinde ise filmden tanıdığımız ikonik karakterleri görme imkanına sahip olmuştuk.

Sonuçta Star Wars evreni epeyce geniş bir yelpazeye sahip. Dolayısıyla bu evrende anlatılacak öyle fazla öykü var. Bu şart göz önüne alındığında geliştiricilerin hikaye bulmak için çok da zorlanmayacaklarını söyleyebiliriz.

Emrindeki ancak hikayenin yanına sağlam bir oynanış da olmazsa olmaz. Fallen Order oynanış bakımından son derece tatminkardı.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir