Steam Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimi başladı

Haberler admin 4 Okundu
sponsorlu reklam

Steam Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimi başladı

Steam’in her yıl dönemsel olarak düzenlediği etkinliklerden bir yenisi daha kapıyı çaldı. Steam Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimi dün akşam saatleri itibariyle başladı ve 15 Şubat 2021 tarihine dek devam edecek. Bağımsız yapımlardan AAA oyunlara değin birçok oyun platformda kesik fiyatlarıyla satılıyor ve “ince eleyip, sık dokuyarak” oyun almamız gereken bu günlerde bize seçenekler sunuyor. Lafı da artı uzatmadan gelin bu faaliyet kullanıcılara ne gibi faydalar sunuyor inceleyelim.

Steam Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimleri esnasında alabileceğiniz güzel oyunlar

Öncelikle Steam’in topluluk kısmında faaliyet her tarafında edinebileceğiniz şeylerden bahsedelim. İndirimler bitene dek her gün mağazadan sohbetlerde kullanmak üzere bir adet bedava öküz çıkartması alabilirsiniz. Sohbette arkadaşlarınızı trollemek için gayet elverişli, denendi çalışıyor. bunun dışında yine faaliyet süresi baştan başa yaptığınız alışverişlerden kazandığınız puanlar ile “Puan Dükkanı” kısmından kendinize yeni profil arkaplanları, avatarlar veya çıkartmalar alabilirsiniz. Topluluktan bu kadardı, derhal oyunlardan bahsedelim:

Steam Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimi başladı

Total War: Warhammer – 52,50 TL fiyatıyla alınabilir ama hala biraz fiyatı yüksek. Serinin üçüncü oyunu da yolda.Shadow Warrior 2 – 11,80 TL fiyatıyla oldukça uygun. Arkadaşlarınızla şeytanları doğramak eğlenceli olabilir.The Forest – 14,40 TL fiyatıyla alınabilir. Hala oynamadıysanız arkadaşlarınızla daha eğlenceli olduğunu söyleyelim.Potentia – 36,00 TL fiyatıyla satışta. Türk yapımı göz alıcı görünen bir oyun.Divinity: Original Sin 2 – Definitive Edition – 30,00 TL. Gerçek bir RPG deneyimi için 30 TL oldukça iyi fiyat. Kaçırmayın derim.Doom Eternal – 65,67 TLDisco Elysium – 33,55 TL fiyatıyla oldukça hoş bir rol yapma oyunu.Dying Light – 20,39 TL. İkinci oyun gelene değin idare edebilmek için oldukça yerinde bir fiyat.Cyberpunk 2077 – 224,10 TL fiyatıyla vitrinlerde uyarı çe… Şaka yapıyorum, indirime girmiş yine de. En son 1 milyon dolar fiyatıyla satılıyordu. 

Bunların yanı sıra indirimde birçok hoş oyun da uygun fiyatlara satılıyor. Steam Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimi boyunca bunlar ve çoğu benzer oyun indirimde olacak. Sizler de eğer önermek istediğiniz “Bu oyun güzel, indirimde alınır” dediğiniz oyun varsa yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın. Sevgiler.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir