Steam Fiyatı 49 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz

Haberler admin 192 Okundu
sponsorlu reklam

Steam Fiyatı 49 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz

Steam’de 49 TL’ye satılan SOMA, GOG platformunda ücretsiz olarak erişilebilir oldu.

2018’i iyisiyle kötüsüyle bitirmeye çok yaklaştık. Olur Ya de bu senenin en alımlı olaylarından biri, normalde parayla satılan oyunların bedava olarak satılması oldu. 2018 boyunca sizlere bu oyunları tanıtmaya çalıştık. Bu şart 2019’da da büyük bir çabucak devam edecek, ama 2018 hemen şimdi bitmemişken hala birkaç oyunla karşınıza çıkabiliriz. The Witcher serisinin geliştiricisi CD Projekt Red’in platformu GOG, Steam’de normalde 49 TL’ye satılan bir dönem büyük ses getiren SOMA’yı kısa süreliğine ücretsiz yaptı.

Bilim kurgu- dehşet temasına sahip oyun, kaosun arkasındaki gerçeği çıkarmayı hedefliyor. Oyunda öyle çok kilitli terminal ve dar belger yer alıyor ve biz oyuncular bu belgelere ulaşmaya çalışıyoruz. Bu hedefe ulaşırken fena yaratıklar, çılgın robotlar ve insanlığını kaybetmiş insanlarla uğraş etmek zorunda kalabiliyoruz.  Eğer sizler de oyunu hemen elde etmek istiyorsanız, aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

SOMA’yı Nasıl İndiririm?

Oyunu indirmek son derece kolay. Öncelikle eğer GOG.com üyeliğiniz yoksa buraya tıklayarak hızlıca bir abonelik almalısınız. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonradan buraya tıklayarak gideceğiniz sayfada bulunan “GET IT Free” linkine tıklayınız.

Oyun hesabınıza eklendi. Oyunları oynayabilmek için GOG istemcisini indirip hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor. İstemciyi indirip hesabınızı açtıktan sonra, “Library>Windows” üzerinden oyuna ulaşabilirsiniz.

Oyun kütüphaneye eklenmiş. Buraya tıklayıp istemci üzerinden oyunu indirerek derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir