Steam’in yeni görünüşü belli oldu

Haberler admin 190 Okundu
sponsorlu reklam

Steam'in yeni görünüşü belli oldu

PC oyunculuğunun yılmaz kalesi olan Steam, günden güne gelişmeye devam ediyor. Her ne kadar bu sıralar karşısına Epic Store gibi dişli bir muhalif çıksa da, Steam’in hala PC oyunculuğunda laf sahibi olan en büyük platform olduğu su götürmez bir hakiki. Şu Anda ise Steam’in yeni güncellemesinden sonradan nasıl görüneceği muhakkak oldu.  Açıklanan bilgilere tarafından yeni ara yüzden daha sonra arkadaş listemiz, Steam penceresiyle iç içe olacak ve sağ üstteki tarafta bulunacak.

Steam’in yeni görünüşü kesin oldu

Steam'in yeni görünüşü belli olduAynı Apple TV’de olduğu son girdiğimiz uygulamaları en tepede bildiren Steam, alt kısımda kütüphanemizi gösterecek. GDC konferansında duyurulan Steam’in yeni arayüzüne ait ilk yayınlanan görsellere tepki pozitif oldu. Öyle artı kafa karışıklığına yol almayan yeni arayüzün, eskiye nazaran daha elverişli olduğu su götürmez bir reel.

Yaz aylarında gelecek güncellemeyle değişeceği tahmin edilen Steam’in ara yüzü, platforma yeni bir benzi atmış getirebilir. Bakalım Valve, Steam’in geriye kalan sayfalarını ne şekilde düzenleyecek. Çünkü kullanıcılar eski ara yüzde en fazla pazar kısmının değişmesini istiyor.

Steam'in yeni görünüşü belli oldu

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir