Sürekli sayfa yenileme sorunu [KESİN ÇÖZÜM]

Eğitim admin 343 Okundu
sponsorlu reklam

Merhaba, bu yazımda benim de defalarca başıma gelen, gerek dizi izlerken gerek youtube’da video izlerken sinir hastası olmama neden olan sürekli sayfa yenileme sorunu nun çözümünü sizinle paylaşmak istiyorum.

Daha önce bir çok yerde gerek yerli gerek yabancı kaynaklarda aramama rağmen çok zor buldum sorunun çözümünü. Tarayıcı olarak Google Chrome kullanıyorum ancak eminim diğer tarayıcılarda da aynı problem başgösterir. Sayfa sürekli yenileniyor . Dolayısıyla herhangi bir videonun ortasında veya yaptığınız başka bir işin ortasında tarayıcının kendini yenilemesiyle yaptığınız işlem de yarım kalıyor.

Çözüm bende oldu, ancak herhangi bir problemle karşılaşırsanız yorum yazın ve bakalım. Şimdi adımlara geçelim.

İlk olarak; Denetim masasına giriyoruz. Denetim masasından NVIDIA Denetim Masası’na giriyoruz. Denetim masasında bu özelliği bulamazsanız sağ üstte gösterdiğim kategoriler bölümünü küçük simgeler olarak değiştirin, karşınıza çıkacaktır.

Daha sonra karşımıza NVIDIA Denetim Masası gelecektir. Burada Tercih Edilen Grafik İşlemci bölümünü Otomatik Seç’ten, Entegre Grafik’e getirdiğinizde sürekli sayfa yenileme sorunu çözülecektir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Sürekli sayfa yenileme sorunu [KESİN ÇÖZÜM]” üzerine 2 yorum

  1. Oguzhan dedi ki:

    Sorunu bilgisayarda cozmussunuz ben androidde yasiyorum ayni sorunu ve cozumu bulamadim

  2. ONUR dedi ki:

    Şimdilik işe yaradı sanırım hep işe yarayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir