Surviving Mars Türkçe yama çıktı

Haberler admin 10 Okundu
sponsorlu reklam

Surviving Mars Türkçe yama çıktı

Surviving Mars Türkçe yama çıktı. Uzun süredir Godfather Çeviri Ekibi göre hazırlanan yama bugün Surviving Mars’ı iyice Türkçe dilinde oynamanıza olanak sağlıyor. Hem montaj açısından basitliği ve oyunun yayınlandığı bütün platformlarda kullanılabilmesi gibi avantajları var. Gelin Türkçe yama nasıl kurulur? Birlikte bakalım.

Surviving Mars Türkçe yama nasıl kurulur?

Godfather Çeviri Ekibi kadar hazırlanan yeni yama ile birlikte oyunu tamamen Türkçe dilinde oynayabileceksiniz. Daha önce Epic Games platformunda birden çok kez ücretsiz şekilde dağıtılan oyun için oyuncuların en fazla gereksinim duyduğu şeylerden biri de Surviving Mars Türkçe  yama olmuştu. Yayınlanan yeni yamayı indirip oyununuza yükleyerek, oyunu esas dilimizde oynayabileceksiniz.

Yama 12 Mart 2021 tarihi itibariyle %95 tamamlanmış olup büyük sorunların tamamı giderilmiştir. Yamanın akıcı çalışması için daha önce kurduğunuz Türkçe yamaları kaldırmanız gerektiğini de belirtelim.

Kurulum işlemi için:

Steam versiyonu için Steam Atölyesi veya Paradox ModsEpic versiyonu için Paradox ModsXbox versiyonu için Paradox ModsLinux versiyonu için Steam Atölye veya Paradox Mods

üzerinden basitçe indirip oyuna yükleyebilirsiniz.

Surviving Mars Türkçe yama

Steam Atölyesi üzerinden oyuna yamayı yüklemek için yapmanız gereken ise sadece atölye üzerinden yamaya abone olmak. Abone olduktan daha sonra yama otomatik olarak indirilecek ve oyun içinden Paradox Mod Manager > Installed Mods kısmından yamanın karşısındaki butonu “Disabled” halinden “Enabled” durumuna getirdiğinizde işleminiz tamamlanmış olacak.

Surviving Mars Türkçe yama indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz:

Steam Atölye: Buraya TıklayınParadox Mods: Buraya Tıklayın

Yamanın videosuna daha aşağı taraftan ulaşabilirsiniz. Hem Godfather Tercüme ekibinin web sayfası için de buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.