Tesla’dan “ödenti kredisi” fırsatı!

Genel admin 277 Okundu
sponsorlu reklam

Tesla'dan

ABD, aldığı kararla yılbaşından itibaren elektrikli araçlara karşın satın alımlarda 7.500 Dolar seviyesinde olan federal vergi kredisi miktarını yarıya düşürecek. Bu, Tesla ve öteki elektrikli araç üreticilerinin yılbaşından sonradan modellerini daha fiyatı yüksek bir fiyat seviyesinden satacağı anlamına geliyor.

İpucu: İnternet’te iz bırakmadan nasıl dolaşılır?

Konu hakkında Twitter üstünde tanımlama yapan Elon Musk ise geciken vasıta teslimleri sebebiyle müşterilerinin mağdur olmaması için Tesla tarafından sene başından daha sonra oluşacak ücret kredisi farkının karşılanacağı belirtti.

Musk’ın Twitter üzerindeki gönderisinde bunun “müşterinin bunun için iyi niyetli olarak efor sarf etmiş olması durumunda” ifadesi ise kafaları karıştırdı ancak bu yalnızca müşterinin Noel Tatili boyunca Tesla’ya belirtilen adreste arabulucu teslim alacak durumda olmasına muhabere ediyor olabilir.

Tesla has released all cars for sale where original customer can’t take delivery before year end, birli well as deneme drive / display cars, which cost less.

Reminder to HAFIZA buyers that $7500 tax credit drops in half in 8 days. Order online beygir https://t.co/46TXqRrsdr or visit stores.

— Elon Musk (@elonmusk) December 22, 2018

Tesla, müşterilerinin ücret indiriminden faydalanmaları amacıyla Aralık ayının ortasında, yani henüz bir önceki partinin araçları teslim edilmemişken elindeki bütün araçları satışa çıkardığını açıklamıştı. Bu, daha artı insana aidat indiriminden kullanma fırsatı vermenin yanına haftalar baştan başa teslim edilemeyen siparişler nedeniyle yeni sipariş veremeyen bir takım müşterilerin de gönlünü alabilir.

Önceki HaberHuawei Mate 20 Pro’nun Pil Performansı Nasıl?  

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir