The Last of Us dizisi için isimler belli oldu

Haberler admin 8 Okundu
sponsorlu reklam

The Last of Us dizisi için isimler belli oldu

Bilindiği üzere Sony böylece fazla oyununu beyaz perdeye aktarmak için kolları sıvamış durumda. Fakat Sony’nin öbür planları da var. Yani Japon oyun devi bütün oyunlarını sinemaya adaptasyon derdinde değil. Bunun yerine bir takım oyunların dizi olması planlanıyor

Kısa süre önce Sony’nin The Last of Fikir için HBO ile anlaştığı bahis edilmişti. Nitekim bu iddialar hem HBO, ayrıca de Sony kadar doğrulandı. Peki oyun dünyasının başyapıtlarından biri olan The Last of Akıl’ın dizisi ne zaman gelecek. Hali hazırda dizinin yapım aşamasında olduğu biliniyordu. En azından çekimler başlamış olmasa da süreklilik tarafında önemli adımların atıldığı söylenmişti.

Nitekim geçtiğimiz gün dizinin başrolünde yer alacak olan karakterler de netleşti.

Sızdırılan bilgilere göre Joel karakterine son dönemin gözde oyuncularından biri olan Pedro Pascal hayat verecek. Hatırlanacağı üzere Pascal son olarak The Mandolarian ile izleyicilerin karşısına çıkmıştı.

Ellie karakterini ise Game of Thrones oyuncularından biri olan Bella Ramsey canlandıracak. Dizinin salgının ilk zamanlarına odaklanacağı tahmin ediliyor. Zira Ellie rolü için Ramsey’in seçilmiş olması da bu tezi ispatlar nitelikte.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir