The Legend of Korra’nın hayranlarına bir sürpriz geliyor

Haberler admin 26 Okundu
sponsorlu reklam

The Legend of Korra’nın hayranlarına bir sürpriz geliyor

Yeni süratli, bu sene prodüksiyona girecek olan bütün uzunlukta bir canlandırma filmden başlayarak, Avatar’ı temel bölge “dizi, kısa form içeriği, alt diziler ve tiyatro filmleri” oluşturacak. Yeni içerik Paramount + ‘da, Nickelodeon’un kendi dijital ve yayın kanallarında ve sinemalarda görünecek.

Avatar: The Last Airbender ve Korra, orijinal hitleri Nickelodeon’da yayınlanmasından bu yana popülaritesini asgari on kat artırdı.

Acilen Aang’ın maceraları isimli yeni bir seri geliyor. Seri karakterleri ve dünyayı her yerdeki hayranlar için yeni içerik ve formatlara dönüştürüyor. Yapımcılar yeni içerik hakkında “İçerik oluşturucu odaklı hikayeler ve karakterler uzun zamandır Nickelodeon’un ayırt edici özellikleri oldu. Avatar Studios, Mike ve Bryan’a düş güçlerini daha da açılmak ve benzer anda Avatar’ın aksiyonu ve mitolojisine daha derin dalmak podyum sunmanın bir yolu” biçiminde konuştu.

DiMartino ve Konietzko daha önce Netflix’in 2018‘de başlayan dizinin canlı aksiyon uyarlamasında yer almışlardı. Ama iki sene sonradan projeden ayrıldılar. Buna ek olarak dahası Netfix filmi geliyor. Netflix filmi, Avatar Studios’tan adamakıllı egemen olsa da, üretim aşamasında. Az Önce yayınlama tarihi ise belirlenmedi.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir