The Outer Worlds: Peril On Gorgon, Switch için çıktı

Haberler admin 9 Okundu
sponsorlu reklam

The Outer Worlds: Peril On Gorgon, Switch için çıktı

The Outer Worlds: Peril on Gorgon genişleme paketi Nintendo Switch platformu için satışa sunuldu. Artık Gorgon projesinin esrarengiz çöküşünü yolculuk ederken de araştırabilirsiniz. Peril on Gorgon, sizi Gorgon Asteroid’ini araştırmanız için çağıran şifreli bir mesajla başlar. Bu uzak bilimsel tesis, bir zamanlar sağlığı ve işçi verimliliğini artıran çağdaş mucize Adrena-Time’ın geliştirilmesinde büyük katkılarda bulunmuş bir galibiyet ibaresiydi. Oysa program bir anda ve açıklanamaz bir şekilde kapatılır. Spacer’s Choice şirketindeki en karanlık sırlardan birinin ardındaki gerçeği ifade eden ipuçlarını bir araya getirmek için derin kanyonlarda, iptal edilmiş laboratuvarlarda ve terk edilmiş araştırma tesislerinde maceraya atılmalısınız. Bakalım Gorgon’da ne bulacaksınız?

The Outer Worlds: Peril On Gorgon güncellemesi Nintendo Switch’e çıktı

Peril on Gorgon, oyuncular için bir dizi ek içerik getiriyor. Becerilerinizi kişiselleştirme konusunda daha pozitif elastikiyet sağlamak için oyun içindeki düzey sınırını yükselten ilave paketle keza, benzersiz bonuslar ya da özgün dezavantajlar karşılayan yeni üstünlük (perks) ve kusurlar (flaws) da geliyor. Genişletme paketi hem üç yeni bilimsel silah (science weapon), dağıtılmış yeni zırh setleri ve savaşmak için yeni yaratık çeşitleri de sunuyor. Peril on Gorgon, ödüllü The Outer Worlds dünyasını genişleterek oyunculara Halcyon kolonisini her yerde ziyaret edip, daha fazlasını keşfetme sebebi sunuyor.

The Outer Worlds: Peril On Gorgon, Nintendo eShop’tan perakende olarak 14,99$’a ya da The Outer Worlds Expansion Pass paketinde indirilmiş olarak satın alınabilir. Genişletme aynı zamanda (geriye dönük uyumluluk doğru) PC, PS4, Xbox One ve PS5 ve Xbox Series X için de mevcuttur.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir