The Witcher 4 E3 2019’da duyurulabilir

Haberler admin 146 Okundu
sponsorlu reklam

The Witcher 4 E3 2019’da duyurulabilir

Her fırsatta oyunun henüz bitirilmeye uzak olduğunu yenileyen CD Projekt Red ekibi yaklaşan E3 2019 etkinliği hakkında iddialı söylemlerde bulundu.
Stüdyonun başındaki isim olan Adam Kicinski, E3 2019’un CD Projekt Red tarihindeki en önemli E3 etkinliği olacağını belirtti. Kicinski, stüdyo olarak E3’e damga vuracaklarını açıkladı.

Peki Adam Kicinski’nin bu kadar iddialı konuşmasının sebebi ne? Malum hala gelişim sürecinde olan bir Cyberpunk 2077’nin varlığından haberdarız. En bomba haber bu oyunun çıkış tarihinin duyurulması olacaktır.

Fakat asıl bomba geliştirici ekibin üzerinde çalıştığı diğer RPG oyunu olabilir. Zira son dönemde The Witcher 4 üzerine de bazı söylentiler mevcut. Malum The Witcher serisinin son oyunu satışa çıkalı 4 sene oldu. Dolayısıyla artık yeni bir Witcher oyununun zamanı geldi de geçiyor. Elbette bu tamamen bizim tahminimiz.

Fakat CD ProjektRed’in Cyberpunk 2077 ile eş zamanlı olarak çıkması planlanan ikinci bir AAA tarzı oyun geliştirdiğini de biliyoruz. Zira bu konu stüdyonun yetkili isimleri tarafından da bir çok kez doğrulanmıştı.

Taşın içinden servet çıktı

2030 yılından geldim demişti

Son zamanların en popüler mesleği

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir