Thor: Love and Thunder seti İnternete sızdı

Haberler admin 23 Okundu
sponsorlu reklam

Thor: Love and Thunder seti İnternete sızdı

Portman henüz süper kahraman kimliğinde görünmüyor. ancak Mjolnir’i kullanabileceği düşünüldüğünde Jane Foster’ın yeni Gök Gürültüsü Tanrısı’na dönüşümünü görmemiz lahza meselesi. İşte setten birincil görüntüler.

Portman daha önce Yahoo! ile yaptığı bir röportajda karakterinin büyük sıhhat sorunları ile uğraşacağını söylemişti. Tartışma esnasında, filmin hikayesinin Russell Dauterman ve Jason Aaron’un The Mighty Thor’daki çizgi roman çalışmasından büyük ölçüde etkileneceğini doğruladı.

Portman “Pek fazla şey söyleyemem. Oysa gerçekte heyecanlıyım,” şeklinde konuştu. “Kaslanmak için eğitmeye başlıyorum. Ne kadar artı süper bayan kahraman pek iyi.”

Çizgi romanlarda Jane kanserle savaşırken aynı zamanda çekiç Mjolnir’i kullanmaya değerinde görülüyor. Atama süresi boyunca enerjik bir kahraman ve Yenilmezler’in bir üyesi oluyor. Mighty Thor’a dönüşmesi hastalığını ise şiddetlendiriyor ve kanser tedavisini çok daha şiddet ayla getiriyor. Bu hikayenin filmde nasıl şekilleceği ise hemen şimdi belirli yok. Ama çizgi romanlardan yola çıkarsak heyecanlı bir filmin bizi beklediği belirlenmiş. Thor: Love and Thunder önümüzdeki yıl 6 Mayıs 2022’de gösterime girecek. O süre çizgi romana ne değin vefalı kaldıklarını görmüş olacağız.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir