Tivibu’da tüm kanallar açık!

Haberler admin 65 Okundu
sponsorlu reklam

Tivibu'da tüm kanallar açık!

Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik eden Türk Telekom, dijital televizyon platformu Tivibu’da yer alan, sinema, spor, belgeli, çocuk, yaşam&davet ve müzik içerikli 140’tan fazla yerli-tanıdık olmayan TV kanalını 17 Mayıs gün sonuna kadar bütün kullanıcılara açıyor.  Tivibu’nun ‘Evden de Hoş’klasöründeki maceradan bilim kurguya, çocuk filmlerinden yerli yapımlara değin 170’ten artı film de aynı dönemde ek ücret ödenmeden izlenebiliyor. Hem Kırmızı Halı klasöründeki kampanyalı sekiz film, yalnızca 99 kuruşa seyredilebiliyor.

Aksiyon, komedi ve çocuk filmleri ‘Evden de Hoş’de

Aksiyon ve bilimkurgu sevenler için “Bad Boys: Tekrar Tekrar Deli”, “Bloodshot: Durdurulamaz Güç”, “Açılış”, “Charlie’nin Melekleri”, “Avatar” gibi yapımlar Mayıs ayında öne çıkıyor. “Harry Potter Serisi”, “Oyuncak Hikayesi 4” ve “Ejderhanı Nasıl Eğitirsin” filmleri de çocuk izleyicilerini bekliyor. Yerli sinemada ise “Yazık Eyvah” ve “Çakallarla Dans” gibi komedi serilerine ek olarak “Atla Gel Şaban” ve “Kapıcılar Kralı” gibi klasikler de Evden De Hoş seçkisinde yer alıyor.

Oscar’lı filmler Kırmızı Halı’da

Tivibu’nun Kırmızı Halı klasöründe, 2020’nin en fazla konuşulan filmlerinden 4 Oscar’lı “Asalak” ile bu yıl En İyi Tezgâhtar Erkek Oyuncu ve En İyi Eşsiz Şarkı Oscar’ını kazanan “Judas and the Black Messiah” ve En İyi Görsel Efekt Oscar’ını alan “Tenet” öne çıkıyor.

Seç İzle Çocuk’ta 48 ayrı seri

Mayıs ayı baştan başa “55 Adım”, “Mahallede Güzel Bir Gün” gibi gerçek hikayelerden uyarlanan yapımlar, “Blade Runner 2049: Bıçak Sırtı” ve “Glass” gibi bilimkurgu-gerilim filmleri Seç İzle Film klasöründe sunuluyor. Çocuklar da Seç İzle Çocuk’ta “Oscar Çöllerde”, “Çabuk Ayaklar”, “Luna’nın Bilim Dünyası”, “Olly The Little White Van”, “Neşe Saçan Dünyam”, “Maceracı Yüzgeçler” ve “Peter Pan’ın Yeni Maceraları” gibi 48 farklı seride 1500’den artı bölümü izleyebiliyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir