Tom Clancy’s The Division 2, Steam’de yer alamayacak!

Haberler admin 180 Okundu
sponsorlu reklam

Tom Clancy's The Division 2, Steam'de yer alamayacak!

Tom Clancy’s The Division 2, Steam’de yer almayacak. Ubisoft, Tom Clancy’s The Division 2’yi yalnızca Uplay üzerinden ve Epic Games Store’dan satacak. Yani Division 2 Epic Games Store sözde özel oyunu da diyebiliriz. Sahiden Tom Clancy’s The Division 2 daha önce Steam‘de yer alacağı biliniyordu. hatta Google aramalarında da Tom Clancy’s The Division 2 Steam sayfası çıkıyor ama yıkladığınızda böyle bir sayfanın yer almadığını görüyorsunuz. Bu atağın Epic Games Store için oldukça manâlı bir hamle olduğunu söyleyebiliriz. 

Tom Clancy’s The Division 2 Epic Games Store’da ön siparişe açıldı

Tom Clancy's The Division 2, Steam'de yer alamayacak!

Epic Games Store‘da ön siparişe açılan Tom Clancy’s The Division 2’nin ön sipariş fiyatları da kesin oldu. 15 Mart 2019’da yayımlanacak olan oyunun Standart sürümü 309 TL, Gold Sürüm 509 TL, Ultimate Sürüm ise 569 TL’den Epic Games Store’da ön siparişe açıldı.

Ubisoft’un bu denli büyük bir oyunu Steam üzerinden yayımlamayacak olması epeyce manâlı bir karar. Hatta taşları yerinden oynatabilir. Epic Games Store, firmalara satış üzerinden daha yüksek kar payı vermeyi garantilemişti. Bu gelişmelerin ardındaki bakalım Steam kar payı politikasında bir değişikliğe gidecek mi. Rekabetin tamamen kızıştığını söyleyebiliriz. Siz ne düşünüyorsunuz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir