Toplam Değeri 113 TL Olan Kısa Süreliğine Ücretsiz 10 Android Oyun ve Uygulama

Mobil Uygulamalar admin 257 Okundu
sponsorlu reklam

Toplam Değeri 113 TL Olan Kısa Süreliğine Ücretsiz 10 Android Oyun ve Uygulama

Bedava uygulamalar serimize 10 ayrı Android oyun ve uygulamayla devam ediyoruz.

Bir Takım uygulama geliştiricileri, normalde ücretli sattıkları oyun ve uygulamaları zaman zaman bedava olarak kullanıcılara sunuyor. Bu hafta en fazla dikkatimizi çeken, kısa süreliğine bedava 10 bambaşka Android oyun ve uygulamayı sizler için derledik.

Math Test Premium – Math IQ Deneme

Matematik yeteneklerinizi deneme edebileceğiniz bu başvuru formu, dört kademeli bir deneme sonucunda skorunuzu ortaya çıkarıyor. 16,99 TL yerine bedava olarak sahip olabileceğiniz uygulamayı kitaplığınıza ücretsiz olarak eklemeniz için yalnızca 1 gününüz var.

Math Test Premium – Math IQ DenemeİNDİR

WWW Notifier Pro – Website change detection

Takibe aldığınız herhangi bir internet sitesindeki değişiklikleri size gösteren bu kullanım, bir takım durumlarda epeyce işinize yarayabilir. Uygulamayı 10,99 TL yerine bedava olarak olmak için 6 gün süreniz bulunuyor.

WWW Notifier Pro – Website change detectionİNDİR

Resim sakla – LockMyPix

Herkesin görmesini istemediğiniz fotoğrafları, albümleri ve videoları bu uygulamayla korumaya alabilirsiniz. Fotoğraflarınızı şifreli bir ortamda saklayan uygulamayı, yalnızca 1 gün için 12,99 TL yerine ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

Fotoğraf sakla – LockMyPixİNDİR

Swimmetry

Bu kullanım, tam anlamıyla yüzme koçunuz olacak. bununla beraber arkadaşlarınızla da yüzme verilerini karşılaştırabileceğiniz Swimmetry, yalnızca 2 gün için 7,89 TL yerine bedava olarak indirilebilir durumda.

SwimmetryİNDİR

Legend of the Skyfish

Serüven odaklı bir bulmaca oyunu olan Legend of the Skyfish, eğlenceli vakit geçmek için birebir. Normalde 15,99 TL fiyat etiketi bulunan oyunu, 3 gün baştan başa ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

Legend of the SkyfishİNDİR

Caveman Chuck Adventure

Super Mario yarı bir oynanışı olan bu oyunun, teması ise tamamen öbür. Bu 2D platform oyununda bir mağara adamı olarak amacımız, kaçırılan eşimizi kurtarmak. Oyuna 7 gün baştan başa 9,99 TL yerine ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Caveman Chuck AdventureİNDİR

Tiny Defense – Ufak Robot Wars

Eğlenceli karakterler ve kolay öğrenilebilir oynayışıyla Tiny Defense – Küçük Robot Wars, herkese hitap eden bir oyun. Yalnızca 10 saat boyunca bedava olarak edinebileceğiniz bu oyunu 12,99 TL yerine ücretsiz olarak indirebilmek için elinizi çabuk tutmanızda menfaat var.

Tiny Defense – Küçük Robot WarsİNDİR

Word Rush Pro: Find Words

Bu oyun, kelime oyunlarıyla beynini çalıştırmayı sevenler için birebir. Normalde 15,99 TL’ye satılan oyuna 3 gün boyunca ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Word Rush Pro: Find WordsİNDİR

Crazy Tap Chef VIP

Bu oyun, tıklama üstüne kurulu oyunları sevenler için en iyi oyunlardan biri olmaya namzet. Oyunu 5,39 TL yerine adamakıllı bedava indirebilmek için ise yalnızca 5 gününüz var.

Crazy Tap Chef VIPİNDİR

FunTime Cards For Kids

8 yaş ve altı çocuklar için epeyce eğitici bir oyun olan FunTime Cards For Kids, büyük ekranlı cihazlarda en iyi performansı sunuyor. Oyunu 4 TL yerine bedava olarak indirebilmek için 3 gün süreniz bulunuyor.

FunTime Cards For KidsİNDİR Kaynak : https://www.androidpolice.com/2018/09/22/app-sales-sept-22-2018/

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir