Toplam Değeri 90 TL Olan, Kısa Süreliğine Ücretsiz 5 Uygulama (iOS)

Mobil Uygulamalar admin 275 Okundu
sponsorlu reklam

Toplam Değeri 90 TL Olan, Kısa Süreliğine Ücretsiz 5 Uygulama (iOS)

App Store’da normalde ücretli olup, kısa bir süreliğine ücretsiz olan uygulamaları sizler için derledik.

genelde Apple kullanıcılarının en büyük dertlerinden biri nitelikli bir içeriği hiç bir şekilde ücretsiz bulamamaları oluyor. Bu da doğru denebilecek bir şikayet diyebiliriz çünkü App Store üstünde birçok dilekçe ücretli bulunmakta, bedava uygulamalar ise diğerlerine kıyasla bütün ihtiyaçları karşılamıyor. İşte bu durumda yaşanan kaybı en minimuma indirebilmek için sizlere sınırlı bir zaman içerisinde ücretsiz olan uygulamaları derliyoruz. Buyrun sırık listemize geçelim.

Net Status – Server Monitor

Alışılagelmiş Fiyat : $3.99

Eğer fakat birdenbire fazla internet sahibi iseniz veya yönlendirici vb. araçlar kullanıyorsanız bu kullanım sizin işinizi epeyce iyi bir şekilde görecektir. Bilhassa de internetinizi bir kaç birey ile paylaşıyorsanız, internet ağınız üzerinde neler döndüğü hakkında bütün bir data sahibi olabilmeniz için bu tatbik bütün size göre.

Net Status – Serve MonitorİNDİR

Wallpaper Fix

Normal Fiyat : $0.99

Siz de arkaplan fotoğraflarınızı ayarlamakta zorlanıyor musunuz? Bilhassa beğenip seçtiğiniz fotoğrafları arkaplan olarak ayarlamaya çalışırken fotoğrafın bir anda yakınlaşması ve büyümesi gibi saçma sorunlar canınızı sıkıyor mu? Eğer cevabınız evet ise bu başvuru formu tam size göre. Elinizdeki bütün fotoğrafları bir arkaplan ayarlarına göre düzenleyip size ek olarak çıktısını sunuyor. Uygulamayı az önce indirip istediğiniz fotoğrafı hatasız bir arkaplan görüntüsü olarak ayarlayabilirsiniz.

Wallpaper FixİNDİR

Remote Drive for Mac

Sıradan Fiyat : $4.99

iPhone veya iPad cihazınızı şimdi Mac aygıtınıza bağlayın ve Mac dosyaları için tüm yetkileri verin. Sonrasında ise iOS cihazınızda bütün dosyalara istediğiniz vakit erişme hakkına sahip olacaksınız ve her yere bilgisayarınızı taşımak zorunda kalmayacaksınız. Eğer fakat siz de bilgisayarınızdaki dosyalara hemen olan olarak erişmeye gereklilik duyuyorsanız ve bunu her istediğinizde yapamıyorsanız bu dilekçe ile sorununuzu rahatça çözebilirsiniz.

Remote Drive for MacİNDİR

Commander Compass

Bayağı Fiyat : $5.99

Dağ bayır gezmeyi sevenlerdenseniz ve internet çekme sorunu ile yüz yüze sık bir şekilde geliyorsanız bu sizin için mükemmel bir vasıta olabilir. Tamamen internetsiz bir şekilde GPS hizmeti sunan başvuru formu; harita, sürat ölçer, mesafe ölçer, bulunduğunuz koordinat gibi bir fazla detayı sunabiliyor. Natürel ki bunlar için belirli ön indirmeler yapmanız gerekiyor.

Commander CompassİNDİR

Dude! Look Beygir That Car!

Olağan Fiyat : $0.99

Siz de hiç ailenizin ya da arkadaşlarınızdan birinin arabası ile dalga geçip onları korkutmayı düşündünüz mü? İşte derhal bunu epeyce basit bir şekilde yapabilirsiniz. Yalnızca şaka yerine getirmek istediğiniz arkadaşınızın ya da kişinin arabasının park halindeki fotoğrafını çekin ve kullanım ile bir fazla çeşidi olan hasarı verin. Bir De epeyce realist sonuçlar çıkarabiliyor. Bu dilekçe ile bir çok arkadaşınızı kandırabileceğinize belirlenmiş olabilirsiniz.

Dude! Look At That Car!İNDİR Kaynak : https://bgr.com/2018/12/19/best-free-iphone-apps-dec-19-ipad-ios/

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir