Total War: Three Kingdoms’dan erteleme haberi geldi

Haberler admin 206 Okundu
sponsorlu reklam

Total War: Three Kingdoms'dan erteleme haberi geldi

Total War serisinini yeni oyunu Total War: Three Kingdoms‘ı bekleyen oyuncular için kötü haber geldi. Daha önce 7 Mart‘ta çıkacağı açıklanan, Total War: Three Kingdoms, 23 Mayıs 2019‘a ertelendi. 

Total War: Three Kingdoms ne zaman çıkacak?

Yapımcı firma The Creative Assembly askıya alma ile ilgili bir yorumlama yaptı. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi. “Oyundaki bazı hataları düzeltmek, yerelleştirmeyi doğru gerçekleştirmek ve parlamasına yardımcı olmak için ilave cila yerine getirmek için fazladan zamana ihtiyacımız var. Hepimiz bu minik ayrıntıların büyük bir fark yarattığını biliyoruz.  Bu da her şeyin hazırlanmış olması için zaman ayırmanız gerektiği anlamına geliyor. Sadece bir çıkış tarihine vefalı kalmak yerine, ardına kadar keyif alabileceğiniz bir oyun ortaya hariç tutmak bizim için çok daha manâlı”

Bu haber, Total War severleri birazcık üzmüş olsa da, yapımcı işyeri daha iyi bir meslek ortaya koyabilmek için bu ertelemeyi yaptıklarını belirtiyor. The Creative Assembly’nin yeni bir FPS oyunu üstünde çalıştığı biliniyor. Yeni oyun ile ilgili az önce elimizde bir bilgi yok. 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir