Tüm Souls oyunlarını hiç hasar almadan bitirmek

Haberler admin 175 Okundu
sponsorlu reklam

Tüm Souls oyunlarını hiç hasar almadan bitirmek

Geride bıraktığımız haftalarda sizlere The_Happy_Hob isimli yayıncının Souls oyunlarında denediği bir rekoru göstermiştik. Sekiro Shadow Die Twice çıkana kadar tüm Souls oyunlarını bitireceğini söyleyen yayıncı, iş Demons’s Souls‘a gelince hasar almıştı. Zarar aldığı zamanda sinirden deliye dönen yayıncı, bu kere hedefine ulaşmayı başardı. Demon’s Souls oyunlarının yanına Dark Souls oyunlarını da hiç hasar almadan bitiren Twitch yayıncısı, sevinçten hemen hemen deliye döndü. Bu engebeli rekor sonrasında kendisini kutluyoruz. Çünkü kendisinin yaptığı oldukça zor bir meslek. Video oyun dünyasının en güç oyun serilerinden bir tanesini bitirmek, her yiğidin yapabileceği bir şey değil.

Souls oyunlarını hiç hasar almadan bitirmek

www.twitch.tv’de The_Happy_Hob’den BB Done The God Run 0 Hit Run of All Soulsborne games Back2Back Chapter 1279: Caught between the Rock and a hard place’i izleyin

The_Happy_Hob’un bir sonraki hedefi ise Sekiro Shadow Die Twice oldu. Rekor denemelerine yakında başlayacağını duyuran meşhur yayıncı, yeni oyunu da hiç hasar almadan bitirmek istiyor. Fakat Sekiro Shadow Die Twice, Souls oyunlarından daha süratli olduğu için bu sefer kendisinin bir hayli zorlanacağını söyleyebiliriz. Takipçileri kadar Iron Man lakabı takılan The_Happy_Hob‘un bu rekoru hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir