Türk Telekom AKN’siz İnternet Paketlerinde İndirime Gitti

Haberler admin 135 Okundu
sponsorlu reklam

Türk Telekom AKN'siz İnternet Paketlerinde İndirime Gitti

Türkiye’nin en fazla kullanılan internet sağlayıcılarından Türk Telekom, internet paketlerinde indirim yaptı.

Geçtiğimiz hafta içerisinde Superonline’ın AKK’siz (Adaletli Kullanım Koşulları olmaksızın) yeni paketlerini ve bu paketlere ait yeni fiyatlarını duyurmasının peşinde Türk Telekom cephesinden de benzer nitelikte bir uygulama geldi. AKN’siz (Adil Tatbik Noktasız) internet paketi fiyatlarını açıklamasının ardından Türk Telekom, internet fiyatlarında indirime gitti. 

AKN’siz tarifelerinde yer alan 50Mbps, 35Mbps ve 24Mbps hızlarının haricen yine AKN’siz 16Mpbs, 12Mbps ve 6Mbps hızlarını da bundan böyle kullanıcılarına sunan Türk Telekom, hızlar için:

16Mpbs 89.90TL 12Mbps 84.90TL 6Mbps   69.90TL fiyatlarını belirlemiş durumda.

Fibernet/Hipernet Full Limitsiz kampanyası dahilinde bulunan 8Mbps internet hızı seçeneğindeki 79.90TL fiyat etiketinde değişikliğe gitmeyen Türk Telekom, 59.90TL fiyatıyla 4Mbps internet hızı sunduğu paketini ise kaldırmış gibi gözüküyor. Diğer internet sağlayıcılarının da yeni AKN’siz internet paketi fiyatlarını en yakın zamanda duyurmasını bekliyoruz. Geçen fiyatlara tarafından daha uygun fiyatlarla karşımıza çıksalar da güncellenen tarife ücretlerinin de tepki çekmeye devam etmesi bekleniyor.

Kaynak : https://www.sozcu.com.tr/2018/ekonomi/turk-telekom-internet-zammini-bir-tedarik-geri-cekti-2909877/

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir