TV+ ile 400 bin TL ödül!

Mobil Uygulamalar admin 269 Okundu
sponsorlu reklam

TV+ ile 400 bin TL ödül!

Sinema alanında gerçekleştirdiği iş birlikleri ve sponsorluklarla uyarı çeken TV+, fenomen bilgi yarışması Hadi’de film tutkunlarını buluşturmaya devam ediyor. Türkiye’nin dijital televizyon platformu TV+ ile yüz binlerce kişinin heyecanla peşine düşüp takip ettiği canlı data yarışması Hadi’deki ‘Film Geceleri’nde bugüne dek 10 milyon birey yarıştı.  Ekim 2018’den bu yandan her Cumartesi saat 20.30’da film severlerle buluşan yarışma ile katılımcılar toplam 400 bin TL kazandı.

Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki başvuru izinleri

Joker TV+ instagram hesabında

Turkcell’in enerjik altyapısıyla benzer anda 600 binden fazla kişiye ulaşan Hadi Data Yarışması ile sinema alanında kendine güvenenler, telefonlarının başında 12 soruyu dürüst yanıtlamak için ter dökecekler. Bütün soruları içten yanıtlayanlar, 20 bin TL’lik para ödülünü paylaşacak. Bu Cumartesi gerçekleşecek Film Gecesi’nde, yarışmacılar ‘animasyon’ kategorisindeki sorulara dürüst yanıt vermek için mücadele edecek. Para ödülü için TV+ Cumartesi günü tam 50 bin joker dağıtacak. Sınırlı sayıda jokeri, sosyal ağ hesapları ve TV+ instagram hesabından birincil görebilen ve hesabına tanımlayan 50 bin birey ekstra can hakkı anlamına gelen Joker’i kazanarak ayrıcalıklı konuma gelecek. Yarışmada bir soruda daha menfaat karşılamak isteyen katılımcılarsa yine TV+’ın instagram hesabına https://www.instagram.com/tvplus/ adresinden erişerek ipucunu öğrenebilecek. Hesap gün boyu kilitli modda olacağından hem joker kodunu keza de ipucunu yalnızca hesabı peşine düşüp takip eden yarışmacılar görebilecek.

İLGİLİ HABER Siber Yıldız Yarışması! Önceki HaberApple Project Titan’da İşler Tekrar Karıştı! Sonraki HaberApple Watch ve iPhone’a Yeni Kabiliyet!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir