Ubisoft E3 2019 için etkinlik tarihini açıkladı

Haberler admin 150 Okundu
sponsorlu reklam

Ubisoft E3 2019 için etkinlik tarihini açıkladı

Oyun sektöründe global anlamda ses getiren birkaç organizasyon bulunuyor. Bu organizasyonların en büyükleri ise E3 ile Gamescom diyebiliriz. Bilindiği üzere E3 genel olarak Haziran ayında gerçekleşiyor ve tüm büyük duyurular bu organizasyonda geliyor.

Gamescom’da ise genel olarak E3’te duyurulan oyunlarla ilgili yeni bilgiler paylaşılıyor. Bu açıdan bakıldığında E3’ün, Gamescom’dan bir tık daha önde olduğunu söyleyebiliriz.

Bu yıl ki E3 etkinliği 11 Haziran’da başlayıp, 14 Haziran’da sona erecek. Pek çok geliştirici ise etkinliğin hemen öncesinde duyurularını gerçekleştirecek. Yani 10 Haziran’da büyük duyuruların geleceğini söyleyebiliriz.

Peki E3 2019’da bizleri ne gibi sürprizler bekliyor? Bilindiği üzere Sony daha önce yaptığı açıklamada E3 2019’da yer almayacağını belirtmişti. Dolayısıyla konsol tarafında öyle büyük beklentilere girmeye gerek yok.

Fakat 3. parti geliştiricilerden önemli duyurular gelebilir. Nitekim bu geliştiricilerden birisi de Ubisoft. Malum Ubisoft bu sene yeni bir AC oyunu çıkarmayacak. Dolayısıyla 2020 yılında yayınlanacak olan AC oyunu E3 2019’da duyurulabilir. Ayrıca bir süredir dedikoduları devam eden yeni Splinter Cell oyununun da önümüzdeki E3’te tanıtılması kuvvetle muhtemel görünüyor. Tabi ki yine de bekleyip göreceğiz.

Ubisoft tarafından yapılan açıklamada, etkinliğini 10 Haziran’da TSİ ile 23.00’te başlayacağı belirtildi. Bakalım Ubi bizlere ne gibi sürprizler yapacak.

 

Milli futbolcular formda döndü

2030 yılından geldim demişti

Taşın içinden servet çıktı

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir