Ubisoft, Skulls & Bones TV dizisi için hazırlıklara başladı

Haberler admin 187 Okundu
sponsorlu reklam

Ubisoft, Skulls & Bones TV dizisi için hazırlıklara başladı

Skulls & Bones TV dizisi geliyor. Ubisoft’un beklenen oyunu Skulls & Bones için bir TV dizisi üstünde çalışmaya başladığı belirtildi. hollywoodreporter.com’un haberine kadar, korsan temalı açık dünya oyunu için Atlas Entertainment ortaklığında bir Tv dizisi yapılıyor. Atlas Entarteinment üretim şirketi daha önce Dirty John, 12 Monkey gibi TV dizilerini yapmıştı. 

Skulls & Bones TV dizisi geliyor

Dizinin 1700’lerde geçeceği belirtiliyor. Hint Okyanusu’nda geçecek olan dizi, zirveye ulaşan korsan çağının bundan böyle düşmeye başladığı dönemde geçecek. Ubisoft film başkanı ve televizyon yapımcısı Jason Altman ile birlikte geliştirme direktörü Danielle Kreinik, TV dizisinin yapımcılığını üstleniyor. 

Korsanlığın altın çağının sonunda geçecek olan dizinin başlıca karakterinin bir kadın olacağı söyleniyor. TV dizisi The Mist’in yapımcılığını üstlenen Amanda Segel, Skulls & Bones TV dizisinin hem idari yapımcısı hem de birincil bölümünün yazarı olacak. 

Bir kadın korsan çevresinde geçeceği açıklanmış dizi bakalım alkış toplamayı başarabilecek mi? Ubisoft’un film yapma konusunda pek de başarılı olduğu söylenemez. 2016 yılında vizyona giren Assassins Creed uyarlaması film oldukça tepki çekmişti. 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir