Ücretsiz PUBG bugün açık betaya giriyor

Haberler admin 253 Okundu
sponsorlu reklam

Ücretsiz PUBG bugün açık betaya giriyor

Battle Royale türünü büyük kitlelere ulaştırmayı başaran PUBG, dünya genelinde epeyce pozitif bir oyuncu kitlesine sahip durumda. Sadece PC platformunda 30 milyon barajını geçerek kırılması güç bir rakamın altına imzasını atan yapımın bedava versiyonu bugün açık betaya girdi. PUBG Lite, oynaması bedava olmasının yanı sıra düşük sistematik PC’lerde çalışacak şekilde tasarlandı. Gölge ve görünüm mesafesi gibi özellikleri kısan ücretsiz sürüm ilk ilk önce yalnızca Tayland bölgesine özel olacak. Pilot bölge olarak seçilen Tayland’ın peşinde PUBG Lite’ın Avrupa ve Amerika bölgelerine de geleceği söyleniyor.

PUBG Lite açık betaya girdi

Diğer bir yana PUBG Lite’ın, alışılmış PUBG deneyimini yaşattığını belirtelim. PUBG’nin ücretli sürümünde yer alan bütün özellikleri barındıran PUBG Lite, başlangıçta Erangel ve Miramar haritalarını barındıracak. Daha sonrasındaysa oyunun olağan sürümüne gelen Vikendi haritası eklenecek. Yani günün sonunda PUBG Lite’ın, az daha PUBG’nin ücretsi sürümüne ayrıntılarıyla benzediğini söyleyebiliriz.

Ancak PC’nizin donanımı iyiyse, PUBG’nin ücretli sürümünü oynamanızı öğüt ediyoruz. Çünkü PUBG Lite’ın grafikleri, size eski tür oyunları hatırlatabilir. Son olarak PUBG Lite, mobil platformlar için de piyasaya çıkacak. Eğer oyunu erkenden sınamak isterseniz VPN kullanarak buradan indirebilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir