Ünlü yayıncı, Fortnite’ı yerden yere vurdu

Haberler admin 220 Okundu
sponsorlu reklam

Ünlü yayıncı, Fortnite'ı yerden yere vurdu

Dr. Disrespect olarak da aşina meşhur yayıncı Guy Beahm, son yayınında Fortnite’ı adeta yerden yere vurdu. PUBG ve Call of Duty Black Ops 4 yayınları yapan yayıncı, Fortnite’a gelip geçici heves dedi. Hem Fortnite oynayan oyuncuların ilerde Fortnite oynadıkları için utanacağını söyleyen Dr. Disrespect, oyunu yerden yere vurdu. Keza Fortnite’ı, Teletabiler’e benzeten yayıncı, oyunun epeyce basit para kazandıracak içeriklere sahip olacağını belirtti.

Ünlü yayıncı Fortnite’ı adeta yerin dibine soktu

Oynanış anlamında da oyunu beğenmeyen Dr. Disrespect’in fikirlerinin niçin bu kadar kayda değer olduğunu merak edenleriniz için ise kendisinin eski bir oyun geliştiricisi olduğunu belirtelim. Çağdaş Warfare serisinin yanına bazı eski Call of Duty oyunlarının bölüm tasarımcılığını yapan yayıncı, bu yönüyle de takipçilerinin dikkatini çekiyor. Peki Dr. Disrespect’e katılıyor musunuz? Fortnite sizce de doğrusu de gelip geçici bir heves olarak mı piyasada bulunuyor?

Apex Legends‘ın piyasaya çıkmasıyla Fortnite’ın daha da pozitif oyuncu kaybedeceğini söyleyebiliriz. Umarız geliştiriciler, arasında daha artı rekabete girerek oyunculara daha güzel içerik sunma gayretinde bulunur.

Yayından bir takım kesitler ise şu şekilde;

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir