Uygun fiyatlı Vivo X27 tanıtıldı! İşte özellikleri

Haberler admin 121 Okundu
sponsorlu reklam

Uygun fiyatlı Vivo X27 tanıtıldı! İşte özellikleri

Geçtiğimiz yıl ortaya çıkmaya başlayan uçtan uca ekranlı, çentiksiz modelleri sadece üst segmentte görebiliyorduk. Şimdilerde ise orta segmentteyer bölge modellerde de bahse konu tasarımlara karşılaşmak olası. Nitekim bu tasarıma sahip modellerden birisi de Vivo X27.

Vivo X27, 6.39 inç boyutunda AMOLED ekranla geliyor. Bu ekran bir uçtan öteki uca kadar uzanıyor ve herhangi bir çentik veya delikle bölünmüyor.

Vivo yeni modelinde sürgülü bir ön kamera kullanmayı seçim etmiş. Telefonun ön kamerası kasa içerisinde bulunuyor ve dilekçe sırasında açılıyor.

İki farklı versiyon olarak üretilen Vivo X27, kullanıcı tercihine tarafından Snapdragon 710 veya Snapdragon 675 yonga setinden baskı alıyor. Sistemini 8GB RAM ile destekleyen telefon 256GB’lık dahili depolama alanıyla da dikkat çekiyor.

4000 mAh kapasitesine sahip ortalamanın üzerinde bir bataryadan beslenen VivoX27, 48MP + 13MP + 5MP’lik üçlü kamera modülünden oluşan bir başlıca kameraya sahip. Telefonun ön kamerası ise 16MP.

Ekran altı parmak izi okuyucusu özelliğine de sahip olan modelin, hangi pazarlarda satışa sunulacağı ise tam olarak netleşmiş yok.

“Önce Barcelona istedi”

80 günde serveti eridi

Test ettiği araç cayır cayır yandı

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir